...

... Zdroj: iStock.com

5 triků, které vás promění v královnu sexuálních hrátek

V sexu není důležité, kolik ovládáte sexuálních poloh, ani kolik zkušeností máte za sebou. Klíčem k úspěšnému a hlavně k rozmanitému sexu je osvojit si 5 druhů sexuálních hrátek. Jaké jsou ty nej?

1. Komfortní sex

Cílem sice je vyhnout se stereotypu v ložnici, ale na rutinní sex nesmíte úplně zanevřít. Bez něj není možné správně sexuálně fungovat, protože náš mozek i tělo touží po opakování již prožitých milostných aktů.

2. Odevzdejte se mu

Ať chceme, nebo ne, muži v sobě mají dobyvatelské geny. Zkrátka každý z nich občas touží, aby si to od něj žena "nechala udělat". Když na tenhle způsob přistoupíte, zkuste přidat i erotické vzdechy a provokativně se během sexuálního aktu protahujte. Čím víc oddaných gest vypustíte, tím víc bude váš milý nažhavený. Oddejte se mu zkrátka se vším všudy.

3. Překvapte ho

Spousta mužů občas touží po tom, aby žena převzala iniciativu. Přejí si přeskočit předehru a jít rovnou na věc. Nejlepší okamžik k sexuálnímu překvapení je, když váš objekt vyjde ze sprchy, když se právě sprchuje, nebo když přijde nabitý testosteronem po cvičení. Zkuste ho také "přepadnout" na místech, kde to nečeká - ve výtahu, v kině nebo v bazénu.

4. Dejte si na čas

Nezapomínejte si občas užít pravý opak "rychlovky". Vymezte si čas, během kterého se budete věnovat nekonečně dlouhé předehře, romantickému milování a později společnému odpočinku. Líbejte se, hlaďte se a šeptejte si láskyplná slova.

5. Buďte jako divá zvěř

Užijte si občas pořádně divoký sex zezadu. Partner vás bude plácat po zadku, vy můžete křičet a dokonce i využít vibrátor. Zkrátka zvířecímu sexu se meze nekladou.