..

.. Zdroj: Sothys

Značka Sothys představuje jeden z nejvzácnějších krémů na světě. Budete překvapeni, co vše obsahuje

Francouzská značka Sothys si k 70. výročí svého vzniku nadělila dárek opravdu luxusní. Jedinečný La Creme 128. V čem spočívá jeho kouzlo a kde je ukryté jeho tajemství?

Tajemství mládí pleti

Pokud chcete dopřát své pleti něco naprosto luxusního, vyzkoušejte novinku značky Sothys, La Creme 128. Růže Sothys, speciálně vytvořená na počest zakladatele značky, se stala hlavní esencí tohoto krému. Jedinečná textura a nádherná nevtíravá vůně dělá jen ze samotné aplikace nevšední zážitek. Exluzivní spojení kmenových buněk růže a vzácného oleje rostliny Hoya Lacunosa zaručí vaší pleti maximální regeneraci a vitalitu. Účinně snižuje proces předčasného stárnutí způsobeného každodenním mikrostresem. Pleť je vyhlazená jako po liftingu, zářivá a viditelně mladší již po několika dnech používání.

Unikátní krém má i unikátní balení

Co jiného by si tento krém zasloužil, než dokonalé balení? V kosmetice vůbec poprvé je použit porcelán v podobě luxusní dózy. Porcelánová dóza pro La Crème 128, kterou vyrobila francouzská porcelánka Bernardaud. Značka Bernardaud je již více než 150 let uznávaným aktérem v oblasti dekorativního umění a francouzského luxusu. Od stolování, přes šperky až po dekorace interiérů. Ty všechny spojuje originální rafinovanost a léty ověřená kvalita. Porcelán Bernardaud je především umělecké řemeslo a umění. Vyrobit takovou dózu v průmyslovém měřítku ukazuje na skutečnou technickou zdatnost a výjimečné znalosti. Není proto divu, že tato dóza se pyšní i oceněním FORMES DE LUXE pro inovativní balení na výstavě Luxepack v Monaku.

Tento jedinečný krém je možné pořídit pouze v salonech a spa značky Sothys.