Zbrusu nový trend: Nevšední blejzry se staly symbolem přehlídek!

14. září 2017 • 06:00
Podívejte se na celou newyorskou přehlídku Alexandera Wanga pro jaro a léto 2018 • Zdroj: youtube.com/FF Channel

Blejzry nebo, chcete-li, ležérní saka doslova zaplavily aktuální newyorské přehlídky. Jak už tomu ve světě módy bývá, rozhodně nejsou obyčejné, fádní a ve většině případů ani běžně nositelné. Ale jedno musíme uznat – zaujmou opravdu na první pohled. 

Klasické blejzry trochu změnily podobu. Vlastně docela dost. Tedy alespoň ty, které byly k vidění na newyorském fashion weeku. Přehlídková mola doslova ovládla asymetrická saka s nápadnými detaily a především v nejrůznějších provedeních a střizích.

Alexander Wang předvedl černý blejzr s jedním odhaleným ramenem a rukávy zavázanými kolem pasu, Hellessy zase sako připomínající pelerínu. Na přehlídce Victorie Beckham nejvíce zazářil blejzr bez rukávů v prodloužené délce. 3662643:gallery:true:true

Ovládnou nápadné blejzry příští rok na jaře i váš šatník, nebo zůstanete věrná klasice? Samozřejmě je tu i zlatá střední cesta, prostřednictvím které ukážete, že aktuální módní trendy máte perfektně zmáknuté. Vsaďte třeba na ležérní oversized sako, černou klasiku osvěženou zavinováním nebo romantický bílý blejzr s rozšířenými rukávy. 

Inspiraci najdete v naší fotogalerii:

Fotogalerie

4 fotografie

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy