Víte, co je nejpopulárnější beauty trend roku podle Googlu?

28. dubna 2017 • 06:00
 • Víte, jaký beauty trend podle Googlu vyhledáváme nejvíc? Pleťové masky a maskování. Instagram je plný #facemask příspěvků a pozadu nejsou ani celebrity. Jaké masky a metody teď nejvíc letí?

  Podle Googlu se popularita „maskingu“ šíří hlavně z Japonska a z Koreje. Asiatky jsou totiž mistryně v péči o pleť, navíc se nespokojí jen s obličejem. Používají masky na nohy, na ruce, na paty... a všichni se inspirují.

  Výhoda současných pleťových masek je nejen vysoká účinnost, cílení na konkrétní problém, ale i rychlost a praktičnost. A navíc se s nimi užije i zábava (je libo masku s obličejem zvířátka?)!

  Čím dál populárnější jsou jednorázové textilní neboli 3D masky, které se skvěle hodí i na cesty. Kolagenové masky jsou zase vychytávkou, kterou oceníte před večírkem nebo jinou společenskou akcí. 

  Maskování je tak populární, že se objevilo více trendů současně. Které to jsou?

 • Multi-masking

  Korejský přístup multi-maskování zahrnuje použití různých masek na různých partiích současně. Například hydratační maska na tváře, zpevňující pod oči a hliněná maska pro T-zónu. 

  Herečka Jessica Lowndes praktikuje multi-masking Herečka Jessica Lowndes praktikuje multi-masking Autor: Profimedia.cz
  Modelka Barbara Palvin a její multi-masking Modelka Barbara Palvin a její multi-masking Autor: Profimedia.cz

  I topmodelky se čas od času potřebují zbavit kruhů pod očima a současně zastavit akné na tváři. Jejich tip? Neztrácejte čas a maskujte obojí naráz.

  Americká modelka Lindsay Ellingson s oční a pleťovou maskou Americká modelka Lindsay Ellingson s oční a pleťovou maskou Autor: Profimedia.cz

 • Maska nad zlato

  Chystáte se večer do společnosti a chcete si pojistit bezchybnou pleť, tak jako to před přehlídkou dělají modelky Victoria's Secret? U nich je absolutním hitem zlatá maska, která prý dokáže zázraky – vyhlazuje vrásky, zpevňuje kontury a hydratuje pleť a rovněž reguluje tvorbu kožního pigmentu melaninu.

  Karolína Kurková se zlatou rozjasňující maskou Mary Schook Karolína Kurková se zlatou rozjasňující maskou Mary Schook Autor: Profim

 • Maska pro větší rty

  Potřebujete „přifouknout“ rty? Jessica Alba nebo Lady Gaga volí kolagenovou masku, která rtům dočasně dodává plnost. 

  Jessica Alba s kolagenovou maskou na rty Jessica Alba s kolagenovou maskou na rty Autor: @jessicaalba/instagram

 • Blesková aplikace: 3D maska

  Nemáte chuť, čas ani náladu na klasickou aplikaci masky? Míchání, nanášení, stírání, slupování, umývání? Vyzkoušejte moderní aplikaci 3D textilních masek, které jsou pohodlné a dokonale se přizpůsobí obličeji. Základem je odlíčená a vyčištěná pleť. Masku poté stačí vyjmout z obalu, přiložit na obličej, zaujmout pohodlnou polohu a relaxovat.

  Zpěvačka Katy Perry v 3D textilní pleťové masce Zpěvačka Katy Perry v 3D textilní pleťové masce Autor: Profimedia.cz

 • Černá slupovací maska

  Nedávným hitem mezi celebritami a beauty blogerkami byly korejské masky z černého uhlí, které z pórů doslova vytahují nečistoty. Maska se klasicky nanese, nechá zaschnout a poté se sloupává, což se ne vždy obejde bez bolesti.

  Zpěvačka Mel B v černé slupovací masce Zpěvačka Mel B v černé slupovací masce Autor: Profimedia.cz

  Výsledky za to prý ale stojí. Ostatně, podívejte se na video, kde černou slupovací masku vyzkoušela redaktorka Andrea

  Vyzkoušeno: Černá maska z uhlí! Opravdu vás zbaví černých teček a akné? VIDEO Andrea Zelníčková

 • Šumivá maska

  Asi posledním trendem jsou šumivé masky, které vypadají na obličeji poměrně vtipně (i když která maska ne), a tak se rychle šíří internetem. Stejně jako jiné kosmetické zvláštnosti, i bublinková maska pochází z Koreje. Aplikuje se stejně jako klasická maska na obličej, jen po chvíli začne šumět, pěnit a bobtnat. Díky pěnění by vám měla maska perfektně vyčistit pokožku a stáhnout póry. Kombinace zeleného čaje a dřevěného uhlí je naprosto ideální pro mastnou pokožku trpící akné. 

  Zpěvačka Miley Cyrus s šumivou maskou na obličeji Zpěvačka Miley Cyrus s šumivou maskou na obličeji Autor: Profimedia.cz

  Chcete vyzkoušet žhavý beauty trend? V galerii najdete tipy na konkrétní masky i info, kde je koupit.

  Fotogalerie

  11 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy