Video placeholde

VIDEO: Menopauza není žádná pauza, shodly se testující…

Dámy, které testovaly Neovadiol, krém speciálně vyvinutý pro období menopauzy, se sešly na společném večeru, aby přípravek zhodnotily. Událost proběhla v přátelském duchu. Dámy se podělily o zkušenosti nejen s jedinečným produktem, ale i s  náročným obdobím menopauzy. 

Pro přítomné dámy byla připravena také inspirativní přednáška koučky štěstí Kamily Velkové, do které se mohly zapojit. Lektorka Kamila se již mnoho let věnuje duševnímu rozvoji, sportovní psychologii, a také právě období přechodu a celkově vším, co souvisí s životním štěstím žen. Propaguje myšlenku, že po menopauze život i krása ženy rozhodně nekončí. Je jenom na nás, jak se k období postavíme!

Proč kůže po menopauze stárne rychleji?

Menopauza. Nejenže se nálady mění jako na houpačce a bolesti hlavy a návaly horka jsou mimo kontrolu, pleti navíc ubývá kolagen, objem i hydratace. Jedním z důvodů je ztráta takzvaného hormonu mládí, který přirozeně působí v těle. Během přechodu však dojde k jeho poklesu v těle až o 90%. I když platí, že průběh tohoto období je u každé ženy významně ovlivněn genetikou a životním stylem, existují vychytávky, které období dokáží zpříjemnit a negativní důsledky menopauzy zmírnit.

Pokud proto menopauzou právě procházíte, nebo už ji máte za sebou, nezoufejte. Menopauza nemusí znamenat pauzu pro vaši ženskost. Každá žena totiž může vypadat skvěle v každém věku, jen musí vědět, jak se o sebe správně starat. A proto je tu značka Vichy, která přesně ví, jak pečovat o pleť, ať je vám kolik chce.

V čem je Neovadiol jedinečný?

Neovadiol – první řada péče o pleť pro ženy v menopauze - obsahuje komplex aktivních látek inspirovaných vlivem hormonu mládí na pleť. Právě díky tomuto inovativnímu komplexu krém pleti pomáhá navracet hutnost, komfort, svěžest a pleť tak vypadá zářivěji a je sjednocenější. Kontury jsou vyplněné a vyrýsované. Čtenářky, které měly možnost si na vlastní kůži vyzkoušet, jak přípravek funguje, také potvrdily tyto účinky. Dámy se také shodly na tom, že právě péče o pleť je pro ně v tomto období velmi důležitá, a že menopauza rozhodně neznamená období rezignace na zevnějšek.

K vytvoření této finální formule potřebovaly laboratoře Vichy 14 let a 13 patentů. Výsledkem jespeciální komplex, který kompenzuje vliv menopauzy na její stárnutí. Krém ale žádné umělé hormony neobsahuje – účinek hormonu na pleti pouze napodobuje. Laboratoře totiž vybraly takové složení látek, které umí vliv hormonu mládí na pleť imitovat, a potlačit tak známky jejího stárnutí.