Podzimní šatník

Podzimní šatník Zdroj: Marks & Spencer

Trendy podzimního šatníku. Pro muže!

Připravte svého muže na novou sezónu a seznamte se s 5 styly, které budou letos na podzim a v zimě kralovat pánskému šatníku. V souvislosti s nimi pro vás máme jednu poučku: Vše se točí kolem jednoduchosti, kvality a detailů. Nic jiného si pamatovat nemusíte. To by se jim mohlo líbit, co říkáte?

Pokračování 2 / 6

Winter tones

Nová sezóna se s Winter Tones zahalí do teplých tónů a klasických britských kabátů. Odstíny jako kaštanová a vínová přidají oblečení na hřejivém luxusu, stejně jako na retro nádechu.

Pokračování 3 / 6

Texture

Zcela opačný přístup, jako stvořený pro vyznavače moderního stylu. Prim tentokrát hrají objemné prošívané bundy a vesty. Přidejte se do hry s texturami.

Pokračování 4 / 6

Knitwear

Pleteniny nesmí v zimní kolekci chybět. Zkuste to tentokrát jinak a spárujte svetry se sportovními tepláky v uvolněném duchu – ležérnost a pohodlí jsou klíčové.

Pokračování 5 / 6

Denim

Džínovina nikdy nevyjde z módy, a tak ji klidně můžete nosit i v dalších měsících. Zapomeňte však na výrazné výšivky a nápisy a pořiďte si základní kousky v monochromatické paletě. V jednoduchosti je krása.

Pokračování 6 / 6

Tailoring

Nebyl by to M&S, kdybychom nepředstavili novou podobu nošení obleků. Tentokrát se britským džentlmenem podle posledních trendů stanete v oblecích s uvolněnou siluetou a ve vzorovaných košilích. Výsledek je osvěžující.

První kousky z kolekce Marks & Spencer pro podzim a zimu 2016 dorazí do českých prodejen začátkem září.

Připravil časopis ForMEN.

Doporučujeme

Načíst další články