Top módní a stylové hodinky do 5000

Říká se, že čas je drahý. Nikdo však neřekl, že sledovat jej musíte na šíleně drahých hodinkách. Kvalitní a stylové dámské hodinky se dnes dají najít i v cenové kategorii do 5 000 Kč. A právě pět takových jsme pro vás, milé dámy, vybrali.

Fossil

Hodinky Fossil tvoří špičkoví designéři, a to se odráží v každém modelu této americké značky. Elegantní a krásné tvary dokonale ožívají v oku lahodících barvách a tónech. Pokud se při výběru svého šatníku rády inspirujete vintage stylem, Fossil se vám určitě zalíbí. Hodinky navíc dostanete zabalené v originání plechové krabičce, jaké byly populární za starých časů.

Michael Kors

Jméno ikonického amerického designu snad netřeba blíže představovat. Kabelky z jeho dílny se staly hitem, a to zejména pro spojení cenové dostupnosti, kvalitních materiálů a atraktivního designu. Přesně tyto elementy najdete i v dámských hodinkách Michael Kors. Kontrast studených materiálů a něžných barev evokuje jemnou, ale sebevědomou ženu, která si svůj čas váží, ale také užívá.

Daniel Wellington

Hodinky Daniel Wellington se za svou relativně krátkou existenci na trhu staly symbolem moderní městské ženy, která preferuje takzvaný casual nebo preppy styl. Vybrat si můžete z klasických ciferníků s římskými číslicemi nebo z minimalistických bez číslic. Řemínky hodinek si navíc můžete střídat a zkombinovat tak kožený řemínek s moderním ciferníkem. Je to jen na vás a vašem stylu.

Bering

Mladá značka, která se stále více dostává do popředí k nám přišla z chladného a čistého severu. Tato krásná nedostupnost se odráží i v dámských hodinkách Bering. Modely inspirované arktickým kouzlem osloví dámy s láskou pro severský design, který představuje čisté linie a minimalismus. Specialitou jsou jemné keramické hodinky. Svůj styl můžete podtrhnout náušnicemi či náramkem Bering, který bude skvěle ladit s vašimi hodinkami.

Casio

V cenové relaci do 5 000 Kč si na své přijdou i dámy sportovkyně. Legenda na poli "digitálek", Casio, nabízí kolekci funkcemi nabitých multifunkčních hodinek. Casio Baby-G dokonce můžete mít v černé s růžovými prvky nebo celé v bílé. S těmito hodinkami se můžete bezstarostně vybrat do hor, jít si zaplavat či zaběhat.