Suvenýr z dovolené jako stylový doplněk: Mušličky ovládly přehlídku Prada!

29. července 2017 • 06:00
Prada módní show podzim/zima 2017 • Foto: profimedia.cz

Máte doma náramky nebo náhrdelníky z mušliček, bez jejichž nákupu bychom si ještě před pár lety odjezd z letní dovolené nedokázali představit? A nebo schováváte ve skříni celou sbírku? Pak zbystřete! Náramky, náhrdelníky i náušnice z mušlí zažívají módní boom! 

Obyčejný suvenýr z dovolené byl díky poslední přehlídce Prada doslova katapultován mezi stylové šperky. Přestože se jedná o doplněk, který si automaticky spojíme se slunečními paprsky, vysokými teplotami a letními dovolenými, Prada ho zvolila jako hlavní detail módní show pro podzim a zimu 2017/2018. Modelky tak na sobě měly vlněné svetry, dlouhé kabáty i kozačky a krk ozdobený masivním náhrdelníkem z mušlí. 

Prada módní show podzim/zima 2017 Prada módní show podzim/zima 2017 Autor: profimedia.cz

Na Instagramu se ihned strhl boj o to, kdo vyfotí originálnější zpracování šperku s mušličkami. Ty šikovnější si je dokonce vyrábí samy, a nosí tak opravdový originál. Nezapomeňte na to, že kromě krku a zápěstí si můžete ozdobit také kotník. Na opálené noze vypadá náramek (navíc s mušličkami) opravdu sexy. 3575513:gallery:true:true

Inspiraci najdete v naší fotogalerii: 

Fotogalerie

2 fotografie

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy