Střapcové náušnice: Žhavý letní šperk, který pozvedne každý outfit

Zatímco červenec byl ve znamení barevných bambulek pom-pom, srpen bude patřit střapcovým ozdobám. A hlavně v podobě výrazných náušnic, které dokážou přenést jakýkoli outfit do jiné dimenze. Inspirujte se!

Střapcové náušnice si razily svou cestu tradičně z přehlídkových mol, kde je představily americké návrhářky Tory Burch a Nicole Miller. Nejvýraznější dojem ovšem zanechaly díky show módního domu Saint Laurent, kde designér Anthony Vaccarello doplnil několik modelů výraznými náušnicemi – vedle jiných i ultradlouhými černými, modrými a červenými střapci. Jeho poselství? „Bavit se!“ odpověděl v backstage magazínu Vogue.

A zábavné jsou střapcové náušnice hodně! Tak jako spousta jiných vizuálně vděčných doplňků (například zmiňované bambulky) si rychle našly své místo na Instagramu, kde módní blogerky dokazují, jak skvěle vypadají například k obyčejným džínám a bílému triku, klasickým proužkům nebo k bohémským letním šatům.

Střapcové náušnice mají mnoho podob– nosí se i vějířové, kaskádové (trendem je ombré), korálkové, zdobené různými kamínky, kruhy nebo dokonce bambulkami. Ještě stále váháte, jestli je tento doplněk pro vás? Možná vás přesvědčí Amal Clooney, která na party s Georgem a přáteli zvolila decentní černou variantu bez ozdůbek.

A jaké střapcové náušnice byste si vybrala vy? Podívejte se do galerie, co právě teď nabízejí módní e-shopy.