Silonky a nové trendy: Tyhle punčochy si zamilujete!

Nedávno jsme vám představili horký trend letošního jara, kterým jsou barevné punčocháče. Ovládly nejen přehlídky světových návrhářů, ale také šatníky módních ikon a blogerek. Pestré barvy ovšem nejsou ze světa punčoch jedinou novinkou...

Novinkou ve světě silonek, které užijete zejména na jaře, jsou punčochové kalhoty bez zesíleného sedu, které oceníte, zejména pokud si troufáte nosit kratší délky sukní nebo kraťasy. To je přesně můj případ. Kratší šaty patří k mým oblíbeným, jenže právě zesílený sed punčoch vždy jejich nošení komplikoval. Občas vykukoval, a tak jsem v chladnějších měsících raději sáhla po kalhotách. Punčochy bez zesíleného sedu můj problém dokonale řeší. Seženete je pod značkou Bellinda nebo v obchodě e-marilyn.cz.

Další novinkou jsou takzvané ponožkosilonky. Jsou vhodné hlavně pro ženy, které milují sukně, ale nechtějí se vzdát tenisek. Spodek silonek tvoří pevnější materiál, a skvěle se tak hodí do pevné obuvi. Nemusíte se tedy obávat toho, že jemné punčochy si kupujete pouze na jednou použití, protože se vám v pevné obuvi během dne roztrhají.

Testování se nevyhnuly ani tyto "ponožkosilonky". "Mám ráda hodně jemné a nenápadné silonky, což ovšem znamená, že dostanou v botě zabrat a nezřídka vydrží jediný den," popsala kolegyně Irena. "Většinou jsem k sukni a teniskám volila silnější punčochy. Zesílená ponožka je – za mě – skvělý nápad. Navíc se do punčoch mnohem lépe obléká."

Také tyto punčochy vyrábí Bellinda a nyní je seženete za 149 korun. Při výběru silonek koukejte po matných. Na lesklé kousky zapomeňte, vypadají nepřirozeně. Pokud chcete být opravdu trendy, je lepší vybírat silonky v černé barvě, nikoliv v tělové. Stále v kurzu jsou i silonky s puntíky a s krajkovým zdobením. Pokud silonky nenosíte nebo dáváte přednost něčemu extravagantnějšímu, vyzkoušejte trendové síťované punčocháče, ty vypadají skvěle i pod roztrhanými džínami nebo s delšími sukněmi.

Se značkou Bellinda se navíc můžete zapojit do soutěže, v níž můžete vyhrát právě zmíněnou novinku ponožkosilonky. Stačí si něco koupit na jejich internetových stránkách od 23. 4. do 7. 5. a třeba vyhrajete...

Na výběr silonek se můžete podívat v naší fotogalerii: