Šílené vlasové trendy z roku 2000, na které chceme zapomenout!

6. září 2017 • 06:00
 • Šílené vlasové trendy z roku 2000, na které chceme zapomenout!

  Není retro jako retro! Návrat šatů ze 40. let, střihů ze 70. let a doplňků z devadesátek nás těší, ale zároveň doufáme, že v téhle vlně návratů nepřijdou zpět do módy účesy a střihy, které jsme milovaly kolem roku 2000. Připomeňte si je s námi.

  Krepování vlasů

  3640488:gallery:true:true

  Kdo neměl doma krepovačku na vlasy, jako by tehdy nebyl. Ty, co následovaly tehdejší trendy opravdu důkladně, si krepovaly jen nějaké pramínky, jiné zase trochu navlnily, další vyžehlily. Tolik práce a takový výsledek? Ale ruku na srdce. Kdo tenhle účes nenosil nebo po něm aspoň netoužil?

  Čtěte dál!

 • Melíry

  3640486:gallery:true:trueVelké díky za dnešní ombré, brondé nebo balayage, díky kterým nemusíme mít fádní jednobarevné vlasy, ale zároveň nevypadáme jako blázen z roku 2000. Tmavé vlasy a v nich silné blond proužky  to byl hit. Doufáme, že zůstane hluboko pohřbený v kadeřnickém pekle!

 • Malé culíčky

  3640490:gallery:true:trueA máme tu další šílenství tehdejších let, tentokrát v podobě malých culíčků. Kdo nebyl extra zručný, aby si je parádně zagumičkoval, mohl si brázdičky vytvořit pomocí drobných skřipečků! Pomoct! 

 • Sponky s motýlem

  3640487:gallery:true:trueA když už jsme u "roztomilých" skřipečků, vzpomínáte na sponky s kovovými plápolajícími motýlky? Kdo měl motýlí křídla propletená ještě barevnými korálky, byl tehdy opravdový král! 

 • Tyčinky do vlasů

  3640492:gallery:true:trueCulík nebo střapatý drdol a šup do něj zapíchnout ozdobné hůlky, ideálně křížem, samozřejmě! Doufáme, že už budou hůlky navždy jen a jen na jídlo!

 • Cik cak pěšinka

  3640489:gallery:true:trueJak oživit rozpuštěné vlasy? Tehdy nám k tomu stačil jen opačný konec tupírovacího hřebenu a pár tahů. A voalá cik-cak pěšinka byla na světě. Pro speciální příležitosti se mohla ještě poprášit třpytivým pudrem (to jsem udělala jednou a dodnes mi to připomínají svatební fotografie mé sestry). 

Klíčová slova:  trendyretrorok 2000
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy