Chcete mít do léta nádherné vlasy? Naučte se o ně pečovat

Chcete mít do léta nádherné vlasy? Naučte se o ně pečovat Zdroj: shutterstock.com

Šílené vlasové trendy z roku 2000, na které chceme zapomenout!

Není retro jako retro! Návrat šatů ze 40. let, střihů ze 70. let a doplňků z devadesátek nás těší, ale zároveň doufáme, že v téhle vlně návratů nepřijdou zpět do módy účesy a střihy, které jsme milovaly kolem roku 2000. Připomeňte si je s námi.

Krepování vlasů

Kdo neměl doma krepovačku na vlasy, jako by tehdy nebyl. Ty, co následovaly tehdejší trendy opravdu důkladně, si krepovaly jen nějaké pramínky, jiné zase trochu navlnily, další vyžehlily. Tolik práce a takový výsledek? Ale ruku na srdce. Kdo tenhle účes nenosil nebo po něm aspoň netoužil?

Čtěte dál!

Pokračování 2 / 6

Melíry

Velké díky za dnešní ombré, brondé nebo balayage, díky kterým nemusíme mít fádní jednobarevné vlasy, ale zároveň nevypadáme jako blázen z roku 2000. Tmavé vlasy a v nich silné blond proužky – to byl hit. Doufáme, že zůstane hluboko pohřbený v kadeřnickém pekle!

Pokračování 3 / 6

Malé culíčky

A máme tu další šílenství tehdejších let, tentokrát v podobě malých culíčků. Kdo nebyl extra zručný, aby si je parádně zagumičkoval, mohl si brázdičky vytvořit pomocí drobných skřipečků! Pomoct!

Pokračování 4 / 6

Sponky s motýlem

A když už jsme u "roztomilých" skřipečků, vzpomínáte na sponky s kovovými plápolajícími motýlky? Kdo měl motýlí křídla propletená ještě barevnými korálky, byl tehdy opravdový král!

Pokračování 5 / 6

Tyčinky do vlasů

Culík nebo střapatý drdol a šup do něj zapíchnout ozdobné hůlky, ideálně křížem, samozřejmě! Doufáme, že už budou hůlky navždy jen a jen na jídlo!

Pokračování 6 / 6

Cik cak pěšinka

Jak oživit rozpuštěné vlasy? Tehdy nám k tomu stačil jen opačný konec tupírovacího hřebenu a pár tahů. A voalá cik-cak pěšinka byla na světě. Pro speciální příležitosti se mohla ještě poprášit třpytivým pudrem (to jsem udělala jednou a dodnes mi to připomínají svatební fotografie mé sestry).