Sexy dekolt? Ano, prosím!

„Ženské zbraně“ jsou v létě vystavovány na obdiv dnes a denně. Neexistuje snad žena, které by neměla ve skříni oblečení, které zcela nenápadně poodhalí půvabné ženské křivky. Co ovšem podniknout, když nejste zrovna majitelka bujných vnad? Jestliže chcete oslnit opět pevnými a krásnými ňadry, čtěte dál!

Je všeobecně známo, že svůdnost ženského dekoltu se posuzuje podle tří základních faktorů – velikost, tvar a v neposlední řadě také jeho pevnost. Velikost poprsí je dána geneticky, ale tvar a pevnost závisí na napětí pokožky a podpůrných svalů. A právě ty ovlivňují různé okolnosti. Mezi nejčastější příčiny, které mají vliv na změny poprsí, patří věk, mateřství, stravovací návyky, drastické diety nebo také hormonální antikoncepce.

Jelikož téměř každá žena chce být přirozeně krásná a obdivovaná, je nezbytné, aby se pečlivě starala o svůj zevnějšek. A to platí také pro váš dekolt. Jestliže své poprsí zanedbáváte, postupem času dojde ke ztrátě jeho pružnosti a pevnosti. Pořiďte si speciální krém, olej či tělové mléko, jež je zaměřeno speciálně na oblast dekoltu a krku. Tím zajistíte potřebnou hydrataci pokožky a její mladistvější vzhled.

Gumičku do ruky a cvičit

Ruce dejte do pravého úhlu a držte gumičku takovým způsobem, aby na zádech byla kousek pod lopatkami. Její konce uchopte do dlaní, zatněte bříško a poté v pravidelných intervalech pohybujte rukama směrem k tělu a zase zpět. Opakujte dvacetkrát, ideálně ve dvou sériích.

Sázka na jistotu z lékáren

Dnešní ideál ženy vyžaduje výrazné křivky a oblé linie. Proč tedy neustále trápit své tělo redukčními dietami, když trend anorektických modelek je v posledních letech na ústupu. Jestliže nepatříte mezi zastánkyně skalpelu, a přesto toužíte udělat něco pro své poprsí, vyzkoušejte osvědčený doplněk stravy NadraIN FORTE který díky čtyřem silným komplexům pomáhá udržet pevnost prsou a plnost dekoltu, zvýrazňuje přirozený tvar a zvětšuje objem prsou. Obsahuje přírodní látky, které šetrnými a bezpečnými mechanismy modulují účinky přirozených ženských hormonů a metabolismus ženského organizmu. Příznivě tak ovlivňují krásu ženských prsou, udržují tělesný komfort a harmonii ženského těla.

Nyní při nákupu na www.nadrain.cz zadejte kód ZE624 a získejte poštovné ZDARMA! Nabídka platí do 31. 5. 2018. Více informací o NadraIN FORTE na bezplatné telefonní lince 800 311 113.