Rihanna a její módní kolekce jaro/léto 2017. Budete ji chtít!

Na podzim 2016 v Paříži představila Rihanna svou novou kolekci na jaro/léto 2017 FENTY PUMA by Rihanna, která by měla být dostupná ve vybraných obchodech právě teď. Je tak romantická, ve sladkých barvách... Budete ji prostě chtít.

To, že je Rihanna módní ikona, geniální zpěvačka, víme. Jako módní návrhářka si také nevede špatně a v její kolekci na jaro/léto 2017 FENTY PUMA by Rihanna se mísí inspirace 18. stoletím a dobou Ludvíka XVI. společně s pouličním stylem. Neotřelé modely se sportovním nádechem vyvolaly vlny nadšení.

„Jsem z kolekce nadšená, je zábavná a velmi lehká. Inspirovala jsem se Francií, Marií Antoinettou a palácem ve Versailles,“ říká kreativní ředitelka Rihanna, „kombinace sportovního oblečení s historickou královskou módou byla výzvou, a já proto doufám, že se všem bude líbit.“

Rihanna rovněž zůstala věrná sportovnímu dědictví značky PUMA a proměňuje v nové struktury tradiční běžecké soupravy, boxerské oblečení, tenisové šaty či polo trika. Kolekce si hraje s odstíny, tvary a velikostmi, nechybí oversized modely, jemné tóny růžové, levandulové a tělové, které ostře kontrastují s temně olivovou a jasně hnědou.

Nešlo by to samozřejmě bez bot, ikonické FENTY Sneaker Heel z kolekce podzim/zima 2016 doznaly výrazných změn, nové typy bot jako T ztělesňují spojení sportu a módy. Boty Slide se vrací ve dvou provedeních: Jelly a Bow.

Vyražte pátrat do obchodů a eshopů, jestli už je kolekce k mání.