Puntíky: Trend, který nikdy nevyjde z módy. Také je milujete?

Po svislých proužcích, drobných kostičkách (gingham) a věčných kytičkách je tu další potisk, který se dere na výsluní – milované puntíky. Jsou elegantní, jsou hravé, určitě je máte v šatníku, ale stejně jich nikdy není dost. Podívejte se na aktuální kousky, které jsme pro vás vybrali z obchodů. 

Puntíky k létu patří stejně jako zmrzlina, koupání nebo aperol. Přesto si letos musely trochu počkat a objevují se až v pre-fall kolekcích. Velmi rychle je do těch svých zařadily i obchodní řetězce jako H&M nebo Zara, na což má dozajista vliv i červencový outfit Kate Middleton, ve kterém navštívila tenisový turnaj Wimbledon: černobílé puntíkaté šaty Dolce & Gabbana. A všichni si jistě pamatujeme, že puntíky slušely Kate i v těhotenství.

Velké černé puntíky na bílém podkladu jsou tedy žhavý trendem, který může mít pro někoho retro nádech, ale stejně tak mohou být cool, když se zkombinují s tím správným střihem, džínami nebo botami (inspirujte se v galerii).

Dalším trendem je mixování různých velikostí puntíků anebo kontrast ve stylu jin a jang. Jinak jsou ale letošní puntíky barevně střídmé, nosí si drobné puntíčky nejčastěji na černém, tmavomodrém nebo i červeném podkladu. Žádné velké experimenty, jen nadčasovost ve stylu Francouzek. Tedy přesně to, co milujeme.

Inspirujte se Bellou, Kate a Reese a podívejte se do galerie, jaké kousky můžete jít právě teď lovit do obchodů a na e-shopy.