Puntíky: Trend, který nikdy nevyjde z módy. Také je milujete? | Ženy.cz
 


Puntíky: Trend, který nikdy nevyjde z módy. Také je milujete?

31. července 2017 • 06:00
Zleva: Bella Hadid, Kate Middleton, Reese Witherspoon • Foto:Pinterest.com

Po svislých proužcích, drobných kostičkách (gingham) a věčných kytičkách je tu další potisk, který se dere na výsluní – milované puntíky. Jsou elegantní, jsou hravé, určitě je máte v šatníku, ale stejně jich nikdy není dost. Podívejte se na aktuální kousky, které jsme pro vás vybrali z obchodů. 

Puntíky k létu patří stejně jako zmrzlina, koupání nebo aperol. Přesto si letos musely trochu počkat a objevují se až v pre-fall kolekcích. Velmi rychle je do těch svých zařadily i obchodní řetězce jako H&M nebo Zara, na což má dozajista vliv i červencový outfit Kate Middleton, ve kterém navštívila tenisový turnaj Wimbledon: černobílé puntíkaté šaty Dolce & Gabbana. A všichni si jistě pamatujeme, že puntíky slušely Kate i v těhotenství.

Kate Middleton v modelu Dolce & GabbanaKate Middleton v modelu Dolce & GabbanaAutor: Pinterest.com

Velké černé puntíky na bílém podkladu jsou tedy žhavý trendem, který může mít pro někoho retro nádech, ale stejně tak mohou být cool, když se zkombinují s tím správným střihem, džínami nebo botami (inspirujte se v galerii). 

Dalším trendem je mixování různých velikostí puntíků anebo kontrast ve stylu jin a jang. Jinak jsou ale letošní puntíky barevně střídmé, nosí si drobné puntíčky nejčastěji na černém, tmavomodrém nebo i červeném podkladu. Žádné velké experimenty, jen nadčasovost ve stylu Francouzek. Tedy přesně to, co milujeme. 

Šaty z kolekce Adenorah x Léon & Harper (prodává www.leonandharper.com)Šaty z kolekce Adenorah x Léon & Harper (prodává www.leonandharper.com)Autor: Archiv e-shopů a značek

Inspirujte se Bellou, Kate a Reese a podívejte se do galerie, jaké kousky můžete jít právě teď lovit do obchodů a na e-shopy. 

Fotogalerie

15 fotografií

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy