Pleťový „jojo efekt" a jak mu zabránit

Prezentace klienta |  23. března 2017 • 03:00
• Foto: www.salindebiosel.cz

Zdá se vám absurdní, že by mohla vaše pleť trpět takzvaným jojo efektem?  Ačkoliv to zní jako fikce, je to bohužel smutná realita, se kterou se dnes setkává skoro každá z nás. A přitom stačí tak málo a můžete jí zabránit. Jak? Čtěte dál!

Ano, opravdu máme na mysli nechvalně známý jojo efekt, který si většina z nás spojí s nějakou „zaručeně funkční" dietou. V rámci takových diet se tělo narychlo adaptuje na nový režim a po jejich skončení se ihned navrací do normálu, protože muselo v krátkodobém horizontu přivyknout zacházení, které mu není vlastní. Zpravidla si ponechá ještě nějaké to kilo navrch, aby se zásobilo před další pohromou. Podobně reaguje i naše pokožka. Jojo efekt pleti způsobují chemické ingredience, které sice napomůžou neznatelně vyhladit vrásky, ale zároveň na ní zanechají defekt, o kterém se v reklamách už nemluví. Všechny chemické konzervanty, parabeny a geneticky modifikované organismy, většinou uvedené maličkým písmem na zadní straně balení, pleť výrazně zatěžují. Po ukončení používání přípravku s obsahem běžných chemických aditiv vypadá unaveněji než před prvním použitím a díky odbourávání chemikálií má méně energie na regeneraci.

Navraťte pleti svěžest a zdraví ze zdrojů přírody

Dnešním trendem je přírodním bio kosmetika, co neškodí a zároveň funguje. Jednou z takových je i Salin de Biosel, italská značka původem z Říma. Salin de Biosel není žádný kosmetický nováček, má více než 30ti letou tradici a úspěšně se prodává po celé Evropě. Přináší netradiční koncept, v němž kombinuje tradiční a ověřené postupy. V Čechách se prodává od poloviny března v eshopových lékárnách Dr. Max. Neobsahuje žádné chemické ingredience a je dokonce vhodný i pro vegany!

Autor: www.salindebiosel.cz

Proč ho vyzkoušet? A proč funguje?

Všechny přípravky v sobě snoubí západní fytoterapii (léčbu rostlinami) a principy čínské medicíny. V rámci fytoterapie využívá více než 100 druhů rostlin, jejichž esence získává buď z kořenů či kůry stromů, listů nebo květů.

Přitom pracuje s energiemi, na kterých se zakládá čínská medicína. Jednoduše řečeno: naše pokožka má určitou energetickou hladinu, kterou je třeba harmonizovat. Trpíte na červené skvrny? Pokožku musíte ochladit (přípravky s esencemi rostlin, které žijí na stinných místech a v chladu (Yin rostliny). Má vaše pleť sklon k vysušování a tvorbě vrásek? Zahřejte ji produkty s ingrediencemi z květin a bylinek, které mají nejblíže slunci (Yang energie). Můžete vybírat z produktů, které se zaměřují na určitou problematiku. A to dává smysl.

Autor: www.salindebiosel.cz

Pokud vaší pleti chybí energie a potřebujete ji rozzářit, zvolte Bio Energisante Créme s květem máty vonné, kořenem ženšenu, květem lotusu a jojobovým olejem. Vhodný v kombinaci se sérem Yin (chladí, uklidňuje podrážděnou kůži) nebo sérem Yang (rozzařuje a omlazuje pleť).

Autor: www.salindebiosel.cz

Chcete-li se rozloučit s vráskami a mít krásnou a svěží pleť bez použití chemických preparátů, sáhněte po exkluzivním krému Bio Age z řady Bio Age, jejíž jedinečné produkty mají výborné a hlavně dlouhodobé výsledky.

Autor: www.salindebiosel.cz

Trápí vás akné a otevřené póry? Máte problematickou pleť? Pak je pro vás krém Eco Pure z řady Eco Pure, která obsahuje výtažky z levandule a brukve a koloidní zlato, které zklidňuje podráždění, navrací pokožce jemný vzhled a posiluje eko-systém kožních buněk.

Autor: www.salindebiosel.cz

SALIN de BIOSEL exkluzivně nabízí e-shop lékárny Dr. Max.

Více informací na oficiálním webu značky www.salindebiosel.cz.

 

 

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy