Péřovou bundu letos užijete. Je v ní teplo a budete IN

22. ledna 2017
Street style • Foto: pinterest.com

Nebudeme si hrát na módní hrdinky, kterým je zima. Nemusíme. Letošní trend péřových bund nás zachrání před promrznutím. Že jsou velké, neforemné a nejsou šik? Omyl, i hvězdy módní branže už jsou zachumlané v péřové peřině.

Tam, kde je zima, zaplnily ulice módních metropolí hřejivé prošívné péřovky, které jsou designové, zahřejí vás a jsou in. Nebojte se ani dlouhých péřových kabátů, výraznějších detailů a barev.  Pásky lépe zformují vaši postavu, široké límce chrání krk a nemusíte si dělat starosti s šátky a šálami. 

Šéfredaktorka francouzské Vogue Emmanuella AltŠéfredaktorka francouzské Vogue Emmanuella AltAutor: pinterest.com

Dnes zažívají péřové bundy revoluci, ale jejich vznik hledejme v oblasti sportu. Že se vám zdají podobné spacákům, ano je to tak. V 70. letech vznikají bundy, které mají za úkol jediné,  zachovat tělesné teplo.

Prachové peří na sebe váže více vzduchu než obyčejné peří, a proto poskytuje lepší izolaci. Čím vyšší procento prachového peří vaše bunda obsahuje, tím lepší izolaci vám zajistí v porovnání s bundou o stejné hmotnosti. Pokud na bundě uvidíte údaj „90/10“, znamená to, že ze 100 gramů výplně připadá 90 gramů na prachové peří.

Hana Zárubová: Bunda - kabát s efektem 3D prošívání a s dvojitým zipem Materiál: polyamid + bavlna Cena: na vyžádáníHana Zárubová: Bunda - kabát s efektem 3D prošívání a s dvojitým zipem Materiál: polyamid + bavlna Cena: na vyžádáníAutor: Hana Zárubová

Inspirujte se u módních ikon i outfitů street stylu. Nikdo nevypadá jako výzkumník na polárním kruhu, ba naopak. Jsou pěkně šik. Můžete být také.

Fotogalerie

21 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy