Perfektní look aneb jaké kosmetické triky vyzkoušela topmodelka Zuzana Stráská?

Prezentace klienta |  29. května 2017 • 03:00
• Foto: www.artdecoshop.cz

Další ročník prestižní soutěže Elite Model Look odstartoval a na všech výběrových castincích nemůže chybět ani ambasadorka soutěže, modelka Zuzana Stráská. Mezinárodní soutěž, ve které se rodí budoucí světové topmodelky je náročná nejen pro soutěžící, ale i pro samotnou Zuzanu. Neváhala proto a vyzkoušela nové kosmetické vychytávky značky ARTDECO.

ARTDECO Cover & Correct - The Art of Makeup

Také vás trápí kruhy pod očima, unavená a zašedlá pleť, bez známky energie? Nemá cenu se stresovat. Světový make-up artisté tento problém řeší při své práci každý den. Rozhodli se proto a vyvinuli se značkou ARTDECO novou  kolekci makeupů, kamufláží, transparentního fixačního pudru a štětců Cover & Correct k absolutnímu zakrytí a neutralizaci kožních problémů. Výsledek? Bezchybná, zářivá a dokonale sjednocená pleť.

A jaké jsou tedy Zuzky tipy?

Tip č. 1 - kamufláže

"Liquid Camouflage" - tekuté kamufláže se velice snadno aplikuji a díky podílu ultra jemných pigmentů dokonale sjednocují. Liquid Camouflage zcela zamaskuje a skryje tetování. Krémová formule se jemně vstřebává do pokožky. Arganový olej, lysin, panthenonol a extrakt z tygří trávy pokožku vyživují a zajišťují jí elasticitu.  Liquid Camouflage jsou bez parabenů a po zaschnutí se nerozmazávají. ARTDECO nabízí Liquid Camouflage v těchto odstínech: č.12 Light Apricot, č.16 Rosy Sand a č.22 Beige Dust jsou ideální pro chladné odstíny pleti. Pro teplé odstíny pleti, použijte č. 32 Sunny Tan, č. 38 Summer Honey   a  č.46 Dune Sand.

Autor: www.artdecoshop.cz

Tip č. 2 – korektory v tyčince

Díky praktickému tvaru můžete s korektory v tyčince Color Correcting Stick's přesně korigovat nedostatky pleti. Korektor stačí aplikovat jednorázově. Oleje v korektoru  zaručí dlouhotrvající a voděodolné krytí. Č. 2 Green - zelený vizuálně snižuje zarudnutí, č.4 Levander – fialový vytváří  svěží, porcelánovou pleť. Tmavé skvrny a kruhy potlačí žlutý korektor č.7 Yellow. Pro olivovou pleť použijte meruňkový č.8 Apricot, který zakryje tmavé skvrny a kruhy.

Autor: www.artdecoshop.cz

Tip č. 3 – paleta korektorů pro perfektní pleť

"Most Wanted Color Correcting Palette" od ARTDECO neutralizuje a zakrývá nedokonalosti. Díky krémové textuře se korektory z palety velice snadno nanášejí a zapracovávají do pleti. Arganový olej vyživuje pokožku. Díky štětci, který je součástí paletky, lze korektory snadno a přesně aplikovat. Paletka obsahuje nezbytné zrcátko. Green - zelený vizuálně snižuje zčervenání, Levander - fialový vytváří svěží, porcelánovou pleť. Známky únavy, jako jsou například kruhy pod očima a tmavé skvrny, lze zakrýt pomocí žlutého korektoru Yellow. Meruňový Apricot - poskytuje svěží vzhled a perfektně kryje pigmentové skvrny a tmavé kruhy pod očima.

Autor: www.artdecoshop.cz

Jak pracovat s barevnými kamuflážemi, ukazuje naše bloggerka:

Tipč. 4 – fixační pudr do kabelky

Jemný kompaktní fixační transparentní pudr Setting Powder Compact v elegantním pouzdře se zrcátkem zanechá pokožku sametově jemnou, zmatněnou a hlavně - zafixuje makeup na celý den a učiní ho voděodolným. Kompaktní fixační transparentní pudr Setting Powder Compact je zasazen do elegantního pouzdra se zrdcátkem a houbičkou, čímž se stává perfektním společníkem na cesty. K pudru lze snadno  dokoupit náhradní náplň. Neobsahuje parabeny.

Tip č. 5 - luxusní, oválné štětce premiové kvality ve třech velikostech

Všechny štetce jsou vyrobeny z velice jemných syntetických vláken a díky ergonomické rukujeti je práce se štetci opravdu snadná.

Nový malý oválný prémiový štětec Small Oval Brush Premium Quality je dokonalým nástrojem pro aplikaci očních stínů, roztírání korektorů okolo očí a pro precizní aplikaci rozjasňovačů.

Tekuté a pudrové textury nejlépe nanesete a rozetřete novým středním oválným prémiovým štětcem Medium Oval Brush Premium Quality". Štětec je ideální pro použití na místech kontur obličeje – lícní kosti, nos, brada.

Velký oválný prémiový štětec  Big Oval Brush Premium Quality byl vyvinut k rovnoměrnému nanášení produktů na největší plochy obličeje a jeho použití zaručuje dokonalé sjednocení pleti.

Autor: www.artdecoshop.cz

Zbraň č. 6 – voděodolná kamufláž na tělo

Vysoce krycí kamufláž na tělo Body Camouflage kryje a maskuje pigmenové skvrny, nežádoucí kožní zabarvení a také tetování. Velice snado se nanáší. Krycí schopnost produktu můžete zesílit opakovaným nanesením – vrstvením. Po zaschnutí je "Body Camouflage" voděodolná, aniž by bylo nutné použití pudru. K dispozici  jsou ve třech odstínech č. 08 Natural Cashmer, č.11 Vanilla Beige a č.17 Light Walnut. Všechny tři odstíny lze pro dosažení optimálního tónu pleti kombinovat. Dermatologicky testováno.

Všechny produkty najdete na specializovaném eshopu s kosmetikou ARTDECO.

Fotogalerie

19 fotografií

 

Fotogalerie

19 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy