Pánské hodinky - elegance a vkus

Prezentace klienta |  30. dubna 2017 • 03:00
• Foto: Daniel Wellington

Často vymýšlíme dárek, kterým bychom partnerovi udělaly radost. Ovšem u mužů hraje nejdůležitější roli praktičnost. Šmukem úsměv na rtech nevykouzlíme. Proto je trefou do černého obdarovat muže v naší rodině hodinkami. Jsou elegantní, jsou stylové a hlavně – maximálně praktické! Každá žena může spolehlivě potvrdit, že pohledný muž s kvalitními hodinami udělá patřičný dojem. Jak vybrat vhodné pánské hodinky?

Hello, sailor!

Hodinky s koženým páskem jsou samozřejmě klasika. Klasika, která neomrzí a která dá vyniknout mužským rysům. Hned v závěsu, dle oblíbenosti, najdeme pásky s námořnickým proužkem. Pokud si váš partner, nebo jiný důležitý muž ve vašem životě libuje v klasických motivech, můžete sáhnout po britských hodinkách s různě barevně laděnými pásky právě podle vzoru britského námořnictva. Není náhoda, že hlavním průkopníkem tohoto vkusného designu je značka Daniel Wellington, která si získala obdiv nejednoho britského elegána. A co více? Jejich kousky jsou povětšinou unisex, takže dámy, i my se můžeme radovat. Co takhle obdarovat partnera a udělat radost zároveň sobě? 

Autor: Daniel Wellington

Elegance, styl a střídmost

Častou chybou, které se muži při výběru hodinek dopouštějí, je, že když už se rozhodnout investovat, mají pocit, že potřebují výrazný, velký a těžký tip hodinek. My ženy jsme malinko prozíravější. Víme totiž, že méně je povětšinou více. A u hodinek tohle pravidlo platí dvojnásob. Proto si elegantní, stylové, střídmé a důmyslné designy hodinek postupně získávají na stále větší oblíbenosti. Minimalistické prvky s příměsí hravosti vytvořily parádní kousky nevtíravého a zároveň nápaditého designu, který působí hravým dojmem. Vzhled, funkčnost, odpovídající rozměry a technické parametry musí společně vytvořit kombinaci vkusu a praktičnosti, proto když hodinky – tak ověřenou klasiku.

Autor: 24time.cz

Zde najdete tipy na hodinky jak pro vaše miláčky, tak pro vás.

Fotogalerie

11 fotografií

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy