Outfity vévodkyně Kate v roce 2017. Kdy jí to slušelo nejvíc?

29. prosince 2017 • 06:00
Vévodkyně Kate na svatbu své sestry Pippy zvolila svou nejoblíbenější značku Alexander McQueen • Foto: Profimedia.cz

Vévodkyně Kate, jedna z nejsledovanějších žen na světě i co se týče módy. Jaký byl její rok 2017? Připomeňme si ji tak, jak nás fascinuje nejvíc: skrze její perfektní outfity. 

Vévodkyně Kate měla opět rušný rok. Zúčastnila se mnoha a mnoha oficiálních akcí, v květnu kočírovala svoje děti na svatbě sestry Pippy, v létě strávila několik dní návštěvou Polska a Německa, aby se vzápětí musela stáhnout z veřejného života kvůli silným těhotenským nevolnostem. Ale už je zpět a svět nyní už potřetí sleduje její pomalu rostoucí těhotenské bříško. Zatančila si s medvídkem Paddingtonem, zahrála si tenis, chodí do divadla... 

I letos se Kate držela svých oblíbených značek. Mezi top tři patří bezesporu modely Sarah Burton, kreativní ředitelky módního domu Alexander McQueen, dále šaty britských návrhářek Emilie Wickstead a Jenny Packham. Ke stálicím jejího oficiálního šatníku vévodkyně patří také značky Erdem, Temperley či Catherine Walker a ráda občas zabrousí i do módních domů Chanel, Prada, Dolce & Gabbana nebo Gucci.

Podívejte se do fotogalerie na výběr outfitů, které oblékla letošní rok. Který se vám líbí nejvíc?

Fotogalerie

30 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy