Outfity vévodkyně Kate v roce 2017. Kdy jí to slušelo nejvíc?

29. prosince 2017
Vévodkyně Kate na svatbu své sestry Pippy zvolila svou nejoblíbenější značku Alexander McQueen • Foto: Profimedia.cz

Vévodkyně Kate, jedna z nejsledovanějších žen na světě i co se týče módy. Jaký byl její rok 2017? Připomeňme si ji tak, jak nás fascinuje nejvíc: skrze její perfektní outfity. 

Vévodkyně Kate měla opět rušný rok. Zúčastnila se mnoha a mnoha oficiálních akcí, v květnu kočírovala svoje děti na svatbě sestry Pippy, v létě strávila několik dní návštěvou Polska a Německa, aby se vzápětí musela stáhnout z veřejného života kvůli silným těhotenským nevolnostem. Ale už je zpět a svět nyní už potřetí sleduje její pomalu rostoucí těhotenské bříško. Zatančila si s medvídkem Paddingtonem, zahrála si tenis, chodí do divadla... 

I letos se Kate držela svých oblíbených značek. Mezi top tři patří bezesporu modely Sarah Burton, kreativní ředitelky módního domu Alexander McQueen, dále šaty britských návrhářek Emilie Wickstead a Jenny Packham. Ke stálicím jejího oficiálního šatníku vévodkyně patří také značky Erdem, Temperley či Catherine Walker a ráda občas zabrousí i do módních domů Chanel, Prada, Dolce & Gabbana nebo Gucci.

Podívejte se do fotogalerie na výběr outfitů, které oblékla letošní rok. Který se vám líbí nejvíc?

Fotogalerie

30 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p

Horoskopy