Stíny jsou odolné proti vodě i otěru, jsou v pudrovém provedení s dlouhotrvajícím efektem. Zajistí perfektně nalíčené oči od přirozeného až po výrazný kouřový vzhled. 99 Kč

Stíny jsou odolné proti vodě i otěru, jsou v pudrovém provedení s dlouhotrvajícím efektem. Zajistí perfektně nalíčené oči od přirozeného až po výrazný kouřový vzhled. 99 Kč Zdroj: trend IT UP

Otestováno za vás: Letní líčení s trend IT UP!

Léto nám konečně klepe na dveře! A to je přesně ten správný čas k vyzkoušení nové řady dekorativní kosmetiky trend IT UP. 

Letní líčení Pleť jsem sjednotila make-upem Sheer Nude v odstínu 020. Na zamaskování kruhů pod očima jsem zvolila korektor a bázi v jednom Under Eye 010, který rozjasnil a vyrovnal nedokonalosti. Líčka jsem osvěžila bronzerem Natural Glow a zafixovala transparentním pudrem Expert Powder Finish. Na očích je stín Metallic Shadow doplněn o tužku Ultra Smokey 050. Obočí jsem zafixovala gelem Brow gel filler. Líčení drželo po celý den. Dekorativka trend IT UP opět potvrdila, že i za málo peněz můžete pořídit hodně muziky. Pudrová rtěnka propůjčila rtům sametový vzhled a ani po jídle ji není nutné upravovat.

..
.. | Zdroj: Archiv

Výraznější líčení Na testování jsem dostala kajalovou tužku Soft Matte v bleděmodrém odstínu. Modrá barva na mé oči? Na víčka jsem použila stín Metallic Shadow 050, kajalovou tužkou jsem vytvořila silné horní linky. Výsledek byl překvapivý a tato tužka se stala mou oblíbenkyní. Pro svěží look rtů jsem přizvala na pomoc rtěnku v tužce Velvet Sense 030. Barva je velice intenzivní a díky push up efektu propůjčí rtům plný vzhled.

..
.. | Zdroj: Archiv

Dokonale upravené ruce Barevná škála laků je široká a výdrž i pigmentace obdivuhodná. Vybírat můžete z laků s několika efekty. Na první manikúru jsem použila Vyplňovač rýh Mineral. Nehty krásně vyhladil a připravil na aplikaci laku Double Volume Shine odstín 030. Na ukazováček jsem použila lak Velvet Sensation odstín 040. Už při první vrstvě krásně kryl a vytvořil nádherný hladký efekt.

..
.. | Zdroj: Archiv

Závěrečné hodnocení: I když je značka trend IT UP na našem trhu poměrně nová, už si dokázala najít své fanoušky jak mezi obyčejnými ženami, tak mezi oblíbenými blogerkami. Její produkty jsou velice kvalitní a mají výdrž. Pokud tedy hledáte dobrý poměr mezi cenou a kvalitou, určitě se vydejte do dm drogerie hledat regály s kosmetikou trend IT UP.

,,
,, | Zdroj: trend IT UP

Must have na toto léto:

Transparentní pudr

Pudr na rty

Kajalová tužka

Lak na nehty Velvet Sensation

Lipstick Pen Velvet Sense

Rozjasňovač Under Eye