Nejžhavější doplňky v ulicích Paříže: Barety a úzké sluneční brýle

Máme tu další várku street stylu z Paříže. Jak se zde minulý týden vystřídaly pánský a haute couture fashion week, proměnil se také styl módních nadšenců. Ubylo streetwearu a sportovních doplňků a naopak přibylo elegantních kabátů a doplňků. Podívejte se na výběr outfitů, které nás oslovily nejvíc. 

Jakkoli je pařížský street style v době konání fashion weeků barvitý, při pohledu na fotografie si nelze nevšimnout určitých tendencí. Tak za prvé: Francouzky a návštěvnice města nad Seinou vzaly vážně trend baretů, který loni na jaře předurčil módní dům Dior. Nikde jinde se barety nevyskytovaly v tak hojném počtu jako právě v metropoli, se kterou je až klišovitě spjat.

Street style v Paříži

A za druhé tu máme trend úzkých kočičích slunečních brýlí, který vytrvale prosazovaly sestry Hadidovy (oblíbily si značku Poppy Lissiman). Ano, nemusí se nám to líbit, vlastně to vůbec nemusí lichotit obličeji, ale na určitou dávku ironie jsme si v posledních dvou letech v módě již museli zvyknout. A vypadá to, že o příštím cool doplňku pro jaro a léto už je rozhodnuto, jak dokazuje i následující fotogalerie.

Ale kromě baretů a brýlí patřila Paříž minulý týden krásným kabátům a kabátkům. Podívejte se a pokochejte. Který byste brala vy?