.

. Zdroj: internal

Nejslavnější plavky všech dob: Od Brigitte Bardot až po Kim Cattrall!

Plavková sezóna začíná! Některým možná už při vyslovení slova "plavky" vstávají vlasy na hlavě. Ale nebojte, tentokrát si pouze zavzpomínáme na nejslavnější plavky všech dob. Líbí se vám?

Pokračování 2 / 12

Brigitte Bardot v roce 1952

Brigitte Bardot zazářila na počátku 50. let v černobílém dramatu The Girl in theBikini. V bílých dvoudílných plavkách se ihned stala sexy symbolem tehdejší doby.

Pokračování 3 / 12

Sue Lyon v roce 1962

Sue Lyon se předvedla v bikinách v romantickém dramatu Lolita. Spodní díl s vysokým pasem se tehdy stal velkým hitem.

Pokračování 4 / 12

Ursula Andress v roce 1962

Historicky první Bond Girl, Ursula Andress, tehdy zazářila v první bondovce Dr. No. Plavky s masivním páskem jsou dodnes ikonické.

Pokračování 5 / 12

Raquel Welch v roce 1966

Myslíte, že takhle se oblékaly ženy milion let před naším letopočtem? Raquel Welch byla ve filmu One Million Years B.C. opravdu sexy!

Pokračování 6 / 12

Farrah Fawcett v roce 1976

V 70. letech měl snad každý teenager v pokojíčku vyvěšený plakát jednoho z tehdejších Charlieho andílků v podání Farrah Fawcett v červených plavkách. Nedivíme se!

Pokračování 7 / 12

Brooke Shields v roce 1980

Tehdy čtrnáctiletá Brooke Shields se díky střídmému koupacímu oděvu, své přirozené kráse, opálené kůži a hustým vlasům stala idolem.

Pokračování 8 / 12

Carrie Fisher v roce 1983

Každý fanoušek Star Wars ví, že ty nejvíce sexy plavky oblékla princezna Leia, když byla v zajetí Jabby Hutta. Geniální souboje se světelnými meči se tehdy posunuly na druhé místo.

Pokračování 9 / 12

Pamela Anderson v roce 1995

Nikdo si nedokáže představit kultovní seriál Pobřežní hlídka bez Pamely Anderson, jejího plného hrudníku a extrémně vykrojených červených plavek.

Pokračování 10 / 12

Halle Berry v roce 2002

V bondovce Dnes neumírej si Bond Girl zahrála hvězdná Halle Berry, která vzdala poctu Ursule Andress a zazářila v podobných bikinách s opaskem jako tehdy ona v roce 1962.

Pokračování 11 / 12

Cameron Diaz v roce 2003

V pokračování Charlieho andílků bylo jistě mnoho atraktivních akčních scén, jednou z nejoblíbenějších se však stala ta, kdy Cameron Diaz vybíhá z moře v titěrných bílých bikinách a se surfovacím prknem.

Pokračování 12 / 12

Kim Cattrall v roce 2008

A samozřejmě nesmí chybět ani naše milovaná Samantha. V elegantních bílých plavkách nám ve filmu Sex ve městě vyrazila dech. Samantha i její představitelka Kim jsou zkrátka obě ztělesněním glancu.

A jak pečovat o vaše plavky, aby byly krásné klidně i několik sezón? Podívejte se na video:

Video placeholde