Módní trapasy slavných žen: Přetékající dekolt, viditelné prádlo a i víc…

I bohaté krásky, které se oblékají do nádherných rób od nejznámějších návrhářů, občas šlápnou pořádně vedle. Poučte se z fashion omylů slavných žen!

Zřejmě všichni znáte ten pocit, že máte na sobě něco, co není právě ono. A teď si představte, že by vás ještě k tomu fotily desítky všudypřítomných paparazzi. A vaše obrázky by se s nelichotivými komentáři objevily nejen v médiích, ale hlavně na sociálních sítích.

Celebrity si modely, v nichž se pak natřásají na červených kobercích, od módních domů většinou jen půjčují. Jde často o vzorky z přehlídek, které jsou pak hvězdám upravovány na míru. Jak se můžete přesvědčit na fotografiích, které jsme pro vás vybrali, ne vždy se to podaří…

Jak jste již určitě zaznamenali, kromě poněkud těsných šatů, se celebritám nevyhýbají ani další trapasy: přeplácanými outfity, jimiž se dámy mění v klauny, počínaje a odhalením spodního prádla, či dokonce intimních partií konče. Terčem kritiky módní policie se stávají také krásky, které se utnou s volbou modelu, co se týče jeho vhodnosti pro danou příležitost nebo ty, které ve svých róbách vypadají jako v pytli.