Tenisky jsou must have. Jak a k čemu je nosit?

Dříve patřily tenisky jen do tělocvičny na sportování nebo na běh do lesa. Posledních několik let ale zažívají neskutečný boom. Tenisky neodmyslitelně patří k základnímu outfitu snad každé ženy a neobejde se bez nich už jediná módní přehlídka nebo fashion událost. Kam oko dohlédne, spatří ulice, blogy, lifestylové časopisy a obchody plné  tenisek různých designů. Jaké si tedy vybrat a jak je správně nosit?

Vítejte v teniskovém světě

Schválně se zeptejte kohokoliv ve svém okolí, kolik vlastní párů tenisek. Nebo se při cestě do práce porozhlédně kolem sebe, co nosí i mužské pohlaví nejčastěji na noze, určitě to budou tenisky! Dříve jsme my ženy sbíraly spíše lodičky, dnes si doma tvoříme sbírku tenisek. Bílé se hodí naprosto ke všemu! Asi nikoho z nás tedy nepřekvapí, že tenisky už mají i svůj vlastní festival.

Vládne jednoduchý design

Boty a zejména potom tenisky definují váš styl. Rozhodnete se pro černé, barevné nebo bílé? Správný nebo naopak špatný výběr bot váš outfit pozvedne nebo pošle do módního pekla. Na výběru si tedy dejte opravdu záležet. Pokud chcete, aby vám vydržely déle než jednu sezonu, pořizujte si tenisky z pravé kůže se správně tvarovanou podrážkou. S minimalistickým a jednobarevným parem tenisek nikdy nešlápne vedle ale půjde elegantní stylovou cestou.

ECCO je perfektní volba

Minimalistické a důmyslné prvky, to je nová zimní kolekce značky ECCO. Perfektní volba pro stylové, městské ženy, které chtějí být při procházkách městem stále v úzkém spojení s přírodou. Vršky obuvi jsou vyrobeny z odolné, lehké jačí kůže. Dynamická pohodlná podešev, která tlumí nárazy, zvyšuje pohodlí, flexibilitu a stabilitu. Nejde totiž jen o fashion doplněk, ale i o vaše zdraví.

Tvar následuje funkci

Inovativní podešev ECCO SCINAPSE dělá z této obuvi must have kousek oblíbený neformálně sportovní styl. Energie je přenášena směrem k vnějšímu okraji chodidla pro dynamické odpružení, zatímco centrum přirozeně absorbuje nárazy pro pohodlnou chůzi. Hustota PU je to, co dělá obuv ECCO SCINAPSE lehčí a flexibilnější. Návrháři ECCO se drží toho principu, že tvar následuje funkci a teniskám nechybí také technické prvky jako anatomické kopyto a stélka, které dohromady umožňují nepřetržitý přirozený pohyb.