Video placeholde

Inspirace: Zamotejte se do hřejivé maxi šály!

Podzim už je oficiálně tady, a tak je na čase zařadit do našich outfitů praktickou šálu. Pokud ve vaší výbavě dřímá od loňska kostkovaná maxi šála, můžete ji rovnou vytáhnout ze skříně a vyrazit. Trendy se totiž od minulého roku nijak výrazně nezměnily. 

Všechny maxi šály s třásněmi i bez, s různými kostkami i jednobarevné, pletené i akrylátové či z polyesteru jsou letošním must-have podzimu a vlastně i zimy. Předloni byly hitem praktické tunelové šály, které letos rozhodně nehlásí comeback. Pokud však nějakou doma máte, rozhodně se jí nezbavujte, třeba už příští podzim bude znovu na výsluní.

Fanynky tunelových šál však letos rozhodně nemusí zoufat, s klasickou maxi šálou si totiž užijete mnohem více legrace. Je totiž neuvěřitelně variabilní a prakticky každý den si ji můžete uvázat jinak. A kterou jinou šálu můžete nosit klidně i jako stylové a hřejivé pončo?

Jak už jsme psaly, kostky zůstávají! Při výběru nové šály se rozhodujte především podle barev. Klasické podzimní kombinace černé, žluté, hnědé, béžové nebo třeba šedé jsou samozřejmě nesmrtelné. Zároveň se do této party letos přidává i bordó, lahvově zelená a také něžná světle fialová.

Inspiraci najdete v naší fotogalerii:

Články z jiných titulů