Video placeholde

Hlavně v teple a suchu. Jak děti co nejlépe a nejpohodlněji vybavit na zimu?

Zima se blíží a na horách už začíná sněžit, máte pro vaše zlatíčka kompletní výbavu do sněhu?

Pokud i vaše ratolest z loňské výbavy nenávratně vyrostla, určite vyzkoušejte špičkové sportovní oblečení od francouzské značky POIVRE BLANC, která nabízí zimní vybavení jak pro ty nejmenší od 6 měsíců do 6 let, tak pro ty vetší od 6 do 16 let.

Každý rodič ví, že aby dítě bylo celý den v teple a suchu, vyplatí se investovat do prověřené kvality. Značka Poivre Blanc je velmi oblíbená, protože její oblečení je prvotřídně zpracováno, je funkční a velmi atraktivní. Každou zimu je netrpelivě očekávána nová lyžařská kolekce, která se vždy vyznačuje výbornými vlastnostmi použitých voděodolných, lehkých a přesto velmi hřejivých materiálů, veselými barvami, propracovanými detaily a hravým vzezřením, které děti milují.

.....
..... | Zdroj: David Sport Harrachov

Jak tedy děti co nejlépe a nejpohodlněji vybavit na zimu? Rozsáhlou kolekci Poivre Blanc můžete z pohodlí domova vybírat v největším multibrandovém e-shopu se zimním vybavením www.davidsport.cz, kde k lyžařským oděvům seženete i nejrůznější doplňky jako nepromokavé rukavice, čepice, šály, a samozrejmě také nejkvalitnejší zimní obuv. Vaše zlatíčka zde obléknete doslova od hlavy až k patě.

.....
..... | Zdroj: David Sport Harrachov

Dětské boty od značek Tecnica, Viking nebo Emu Australia zaručí bezstarostné zimní radovánky a pokud máte doma malou parádnici, seženete zde i luxusní botičky od značky NIS. Malí piráti sjezdovek naopak ocení značku Spyder a také nezbytné bezpečnostní doplňky, jako jsou helmy a chrániče páteře... Pokud míříte do Krkonoš, můžete navštívit i kamenné prodejny ve Špindlerově Mlýně a v Harrachově, kde je pro malé zákazníky připraven dětský koutek, takže nákupy jsou zábavné.

.....
..... | Zdroj: David Sport Harrachov

A pokud řešíte, jak být s dětmi na horách celý den venku a nezmrznout, v David Sport seženete i to nejlepší zimní vybavení pro vás. Hlavně nezapomeňte na teplé boty, například oblíbené a stylové sněhule MOON BOOTS, které jsou tak pohodlné, že už je nebudete chtít sundat.