Krásná rychle a bez bolesti? Objevte zázraky estetické medicíny

S každou novinkou na poli estetické medicíny máme pocit, že už není možné vymyslet nic geniálnějšího. Opak je pravdou. Vědci ani lékaři nezahálejí, a tak vám nyní můžeme představit další plejádu nových metod a postupů, které se všemožně snaží naplnit touhy žen prahnoucích po dokonalosti. 

1. Zlatá éra

GoldLift neboli metoda omlazení, při které se do pleti aplikují nitě z 24karátového zlata, vychází ze zákonitostí klasického niťového liftingu. Využívá k tomu ovšem jedinečného složení zlata, které dokáže aktivovat kožní buňky k produkci kolagenu, elastinu a nových kapilár a dlouhodobě tak zpevnit pokožku.

Nitě mají průměr menší než 0,1 mm a aplikují se do tvaru sítě, která není běžným okem viditelná. Zlato v kůži vylučuje tzv. alkalické ionty, zrychlující metabolismus a čistící kapiláry, což má za následek zlepšení kvality pleti nejen na obličeji, krku či dekoltu, ale také v oblasti podpaží, vnitřní strany stehen nebo břicha.

Dokáže estetická medicína zázraky na počkání nebo ne?

„Oproti ostatním liftingovým metodám má GoldLift nejdéle trvající omlazující efekt, a to až deset let. Kromě jiného zlato zesiluje přítok krve k pojivovým tkáním, čímž napomáhá k lepšímu okysličení a přísunu výživových látek. Pokožka tak vypadá zdravější, svěžejší a výrazně se tím zpomaluje stárnutí,“ popisuje MUDr. Olga Shalamová, korektivní dermatoložka z kliniky Mediestetik.

Samotný zákrok netrvá déle než hodinu a vyžaduje pouze lokální anestezii. Doporučuje se kombinovat s tzv. Art Filtingem, kdy zlaté nitě zpevní a ozdraví pokožku, zatímco Art Filting pozvedne (i výrazné) kožní převisy.

Kontakt: Mediestetik, www.mediest.cz