Neodolatelná v beranici

Neodolatelná v beranici Zdroj: Anna Mrázek Kovačič

Neodolatelná v beranici
2
Fotogalerie

Je čas nasadit čepici. Víte, jaká vám bude slušet?

Chcete, aby vám bylo teplo? Stačí si jen nasadit čepici a můžete vyrazit, kam chcete. Sportovní nechte na lyže a vyberte si tu svou stylovou, která z vás udělá královnu zimy.

Vyražte s bambulí do světa

Doby, kdy čepici s bambulí nosily jen děti, je dávno pryč. Volte béžové, fialové nebo černé tóny, které působí decentněji. Kdo se nebojí vyčnívat z řady, může vsadit na barevnost. Máte výraznou bradu? Skvělé. Tento typ čepice totiž sluší spíše ženám s trojúhelníkovým obličejem.

Klobouk jako pravá dáma

Vadí vám, že čepice poničí váš pracně vytvořený účes? Chcete vypadat elegantně a zároveň trochu bohémsky? Trendem jsou klobouky v pánském stylu, ty se perfektně hodí pro ženy s kulatým obličejem, neboť mají schopnost zeštíhlit. Schovejte se pod klobouk, ale připravte se, že na ulici budete určitě středem pozornosti.

Vsaďte na klasiku

Kdo se brání čepicím zuby nehty, ale nechce mrznout, může šáhnout po klasice. Nosí se ležérně. Vlasy kolem obličeje nechte volně splývat. Ukažte i ty krátké, trocha ofinky dodá šmrnc. V této čepici se najdou ženy s hranatým obličejem, jejichž čelisti, lícní kosti a čelo jsou přibližně stejně široké. Sluší jim čepice padnoucí akorát na hlavu. Jen ji tak nasaďte a jděte.

Hvězda ulice v beranici

Milujete extravaganci? Máte vyhráno. Vám bude nejtepleji. Chce to odvahu, ale je to bomba. Máte-li spíše plnější tváře, kulatou bradu a nižší čelo, jsou čepice s větším objemem pro vás to pravé. Zašátrejte ve skříni svých babiček, vyzkoušejte a pak si pořiďte svou. Všichni vám ji budou závidět.