Zimní čepice. Víte, jaká vám bude slušet? | Ženy.cz
 


Je čas nasadit čepici. Víte, jaká vám bude slušet?

1. prosince 2016 • 14:00
Je čas nasadit čepici. Víte, jaká vám bude slušet?
Neodolatelná v beranici • Foto: Ben Renč

Chcete, aby vám bylo teplo? Stačí si jen nasadit čepici a můžete vyrazit, kam chcete. Sportovní nechte na lyže a vyberte si tu svou stylovou, která z vás udělá královnu zimy.

Vyražte s bambulí do světa

Doby, kdy čepici s bambulí nosily jen děti, je dávno pryč. Volte béžové, fialové nebo černé tóny, které působí decentněji. Kdo se nebojí vyčnívat z řady, může vsadit na barevnost. Máte výraznou bradu? Skvělé. Tento typ čepice totiž sluší spíše ženám s trojúhelníkovým obličejem.

S bambulí do světaS bambulí do světaAutor: pinterest
 

Klobouk jako pravá dáma

Vadí vám, že čepice poničí váš pracně vytvořený účes? Chcete vypadat elegantně a zároveň trochu bohémsky? Trendem jsou klobouky v pánském stylu, ty se perfektně hodí pro ženy s kulatým obličejem, neboť mají schopnost zeštíhlit. Schovejte se pod klobouk, ale připravte se, že na ulici budete určitě středem pozornosti.

Dáma v kloboukuDáma v kloboukuAutor: pinterest

Vsaďte na klasiku

Kdo se brání čepicím zuby nehty, ale nechce mrznout, může šáhnout po klasice. Nosí se ležérně. Vlasy kolem obličeje nechte volně splývat. Ukažte i ty krátké, trocha ofinky dodá šmrnc. V této čepici se najdou ženy s hranatým obličejem, jejichž čelisti, lícní kosti a čelo jsou přibližně stejně široké. Sluší jim čepice padnoucí akorát na hlavu. Jen ji tak nasaďte a jděte.

Stará dobrá klasikaStará dobrá klasikaAutor: pinterest

Hvězda ulice v beranici

Milujete extravaganci? Máte vyhráno. Vám bude nejtepleji. Chce to odvahu, ale je to bomba. Máte-li spíše plnější tváře, kulatou bradu a nižší čelo, jsou čepice s větším objemem pro vás to pravé. Zašátrejte ve skříni svých babiček, vyzkoušejte a pak si pořiďte svou. Všichni vám ji budou závidět.

Nasaďte beraniciNasaďte beraniciAutor: pinterest

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy