Hodinky - luxusní doplněk, který nikdy neomrzí

23. listopadu 2017
• Foto: Bulgari

Hodinky, stejně jako kvalitní šperk nebo luxusní kabelka patří mezi ty ženské doplňky, které by měly být kvalitní a vydržet navždy. Nejsou totiž jen praktickou záležitostí, ale dotvářejí osobnost a váš outfit dokážou pozvednout k dokonalosti.

Vybírejte pečlivě a takové, které vás budou bavit více než pár týdnů

Do hodinek se určitě vyplatí investovat. Jsou nadčasové a nosíte je prakticky každý den po celý rok. Někdo vlastní hodinek hned několik, na běžné nošení i na večer. Pokud však sáhnete po kvalitním kousku, bohatě vám postačí jen jedny.  A věřte, že potom je z ruky nesundáte.

Seznamte se s Bulgari Serpenti

Nový účes, doplněk nebo stylový kousek v šatníku a najednou se každá žena stane někým jiným, aniž by ztratila kousek svého já. I v říši zvířat je tvor, který ovládá stejné umění. Had. Je to symbol nekonečné obměny, svléká se ze své kůže a obléká jinou. Tak, jako nové hodinky Serpenti.

Zvolte si pásek podle nálady

Model je doplněný o pásek, který se dvakrát obtočí kolem zápěstí a je vyrobený z kůže z karunga. Z hada žijícího ve vodě, jenž má neobyčejně tenkou a odolnou kůži. Barevné odstíny krásně doplní barevné ciferníky modelů. Praktický systém usazení pásku usnadňuje měnitelnost na všech modelech. Každé hodinky se prodávají se dvěma pásky z telecí kůže nebo z kůže z karunga v barvě dle klientova výběru.

Jedinečný styl jen podle vás

Další možností budou plně personalizované hodinky dostupné ve vybraných buticích. Pro tento účel vyvinulo Bulgari aplikaci k usnadnění procesu výběru pouzdra, ciferníku, osazení kameny a pásku. Pokud chcete do hodinek vtisknout své osobní poselství, možností je i rytina na zadní straně pouzdra. Výsledkem může být 312 modelů umožňujících každé ženě zvolit svůj nezaměnitelný styl. 

Fotogalerie

16 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy