Chcete experimentovat s barvou? Hitem na léto jsou perleťové vlasy!

22. května 2017 • 06:00
Perleťové vlasy jsou hitem léta • Foto: Instagram

Blondýnky, milovnice vlasových experimentů a jednorožců by měly zpozornět: Posledním beauty hitem, který válcuje Instagram, jsou měňavé odstíny duhy. Ty mohou být výraznější, ale i velmi jemné (podobně jako nedávný trend narůžovělých vlasů). Inspirujte se!

Za trendem perleťových vlasů stojí mimo jiných slavný hairstylista a vlasový mág Kevin Murphy, který tuto metodu barvení představil v rámci nedávné kampaně a kolekce COLOR.ME. Trend se i díky němu rychle začal šířit po Instagramu.

Kevin Murphy představil v kampani COLOR.ME perleťové odstíny vlasů Kevin Murphy představil v kampani COLOR.ME perleťové odstíny vlasů Autor: Instagram @kevinmurphyhair

Perleťové vlasy bohužel nejsou pro každého. Nejlépe budou slušet blondýnkám s platinovým odstínem, které navíc mají dokonale hydratované vlasy (však víte, perleť by se měla na slunci lesknout). Tohle náročné barvení také těžko vytvoříte doma s kamarádkou, spíše se budete muset svěřit do rukou zkušeného kadeřníka. 

Nicméně když si odmyslíme všechna "ale", je třeba uznat, že výsledek je okouzlující. Podívejte se do galerie na některé výtvory:

Fotogalerie

10 fotografií

Jaké další odstíny jsou letos trendy? Podívejte se na video:
Trendy v barvách a účesech pro rok 2017: In budou přirozenost, ale i pastelové barvy VIDEO Tereza Kovářová/bpž

Autor:Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy