Čelem vpřed! Maskáčový vzor je znovu trendy. Buďte v něm ženská a sexy!

Maskáčový vzor už dávno není jen výsadou vojáků a jiných drsňáků, milují ho totiž i ty nejkřehčí ženy. Letos na podzim bude maskáčovina jedním z nejpopulárnějších vzorů!

Při nošení maskáčového vzoru platí, že by měl v outfitu figurovat vždy jen na jednom kousku. Zbytek oblečení můžete ladit v khaki odstínu, abyste podpořila vojenský styl, nebo klidně s pudrově růžovou, díky které se maskáč rázem promění v něžný romantický vzor. Maskování od hlavy až k patě nechte opravdu jen vojákům! Vy musíte v tomhle zdánlivě drsném potisku působit především žensky.

Nebojte se vsadit na lehce provokativní kousky! Taková maskáčová minisukně nebo těsné body dokážou ostatním pořádně zamotat hlavu. Stejně jako u těchto dvou kousků, tak i u ostatních s army vzorem musíte myslet na to, že vám musí perfektně padnout. Vytahané tričko a nepadnoucí kalhoty se hodí tak leda na chalupu k opékání buřtů, ale do města rozhodně ne!

Pokud se nebojíte kombinovat vzory, máme pro vás velkou výzvu. Maskáč si rozumí jen s jedním jediným potiskem. Nejsou to ani pruhy, ani zvířecí vzory, ani kostky či puntíky! Maskáčovina vypadá skvěle společně s květinami. Tenhle mix chce však notnou dávku odvahy a vytříbený cit pro módu!

Maskáčová bundička, Valentino, net-a-porter.com, €2,590

Před nákupy se inspirujte v naší fotogalerii: