Celebrity zkouší růžové vlasy. Je to trend i pro vás? | Ženy.cz
 


Celebrity zkouší růžové vlasy. Je to trend i pro vás?

5. srpna 2017 • 06:00
Celebrity se barví narůžovo • Foto: Profimedia.cz

Neuplyne snad týden, aby topmodelka Cara Delevingne nepřekvapila novými vlasy. Ačkoli je má téměř na ježka, stále dokazuje, že i s tímto střihem se dá kouzlit. Naposledy vyzkoušela růžovou barvu, a zařadila se tak po bok celebrit, které neodolaly žhavému pastelovému trendu. 

-->

Dávno neplatí, že růžové vlasy nosí mezi slavnými dámami jenom zpěvačka Pink. Ta si naopak dává od této výrazné barvy pauzu a přenechává ji jiným. Jednou z posledních, které zatím podlehly, je topmodelka Cara Delevingne, která v současné době cestuje po světových premiérách svého filmu Valerian a město tisíce planet a při každé z nich se snaží zaujmout novým lookem. Je tak zcela jisté, že i její růžové pramínky brzy vystřídá něco jiného.

Ale právě proto se také růžový trend tak šíří. Barva se totiž rychle vymývá (stačí na to pět umytí), a tak se hodí i pro krátkodobý rozmar (třeba na nějaký večírek). Pokud byste si chtěla udržet růžovou barvu déle, počítejte s barvením nejméně jednou měsíčně, ale spíše častěji. Blondýnky to s trendem pastelových barev mají jednodušší, lépe na nich vyniknou i jednotlivé pramínky nebo narůžovělý odstín blond. Brunetky musejí počítat se zesvětlováním, aby měla jejich paráda smysl. A tím pádem musí vůbec promyslet předem, jestli to barvení vůbec smysl má. 

Jestli vás tento trend láká, podívejte se do galerie na inspiraci. Slavných žen, které v poslední době koketovaly s růžovou, je celá řada.

Fotogalerie

18 fotografií

Jak pečovat o barvené vlasy, aby odstín co nejdéle vydržel? Podívejte se na video.
Jak pečovat o barvené vlasy? Myjte je co nejméně! VIDEO Ladislav Novák/bpž

Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy