Adventní kalendáře s kosmetikou: Který bude letos ten váš?

11. listopadu 2017 • 06:00
• Foto: istock.com

My, velké holky, si určitě čas do času dopřejeme trochu čokolády na nervy, ale mnohem větší radost nám většinou udělá kosmetika. A právě pro nás jsou tu adventní kalendáře, v jejichž okýnkách se neskrývá čokoláda, ale zmenšenina naší oblíbené rtěnky, laku na nehty nebo klidně i parfému! 

Klasické čokoládové kalendáře necháme dětem! Ale udržet tradici bychom měly. A tak právě teď, když se blíží prosinec, je ten pravý čas udělat sobě, mamince, sestře nebo třeba kamarádce radost kosmetickým adventním kalendářem. 

Letos máte opravdu z čeho vybírat. Kosmetické firmy si pro nás připravily opravdové skvosty, takže si přijde na své i ta nejnáročnější milovnice beauty trendů. Vybírat můžete z kalendářů plných dekorativní kosmetiky, pleťové péče nebo třeba rtěnek. 

Například v adventním kalendáři L´Occitane najdete třeba relaxační sprchový gel, krém na ruce, tělové mléko, balzám na rty i šampón a kondicionér. Bez těchto roztomilých zmenšenin si brzy nedokážete představit žádnou zimní ani letní dovolenou! Adventní okénka v kalendáři Marionnaud zase ukrývají tvářenku, oční stíny, lesk na rty, lak na nehty a další kosmetické poklady, které se snadno vejdou i do toho nejmenšího psaníčka, takže je můžeme mít na každém večírku stále u sebe. 

Adventní kalendář L´occitane, 1345 Kč a Marionnaud, 699 Kč Adventní kalendář L´occitane, 1345 Kč a Marionnaud, 699 Kč Autor: archiv firem

Další tipy na kosmetické kalendáře najdete v galerii:

Fotogalerie

12 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy