.

. Zdroj: internal

6 trendů, které budete chtít nosit příští půl rok. A možná déle

Měsíc módy je v plném proudu a při pohledu na kreace, které oblékají slavné tváře i ikony street stylu, začíná být jasné, které z posledních trendů vtrhnou do ulic. Od mini kabelek, které prostě musíte mít, až po vzory a materiály, z nichž snadno poskládáte originální outfit.

1. Malé a ještě menší kabelky

Oblíbila jste si maxi kabely a praktické shoppery, protože se do nich vejde opravdu hodně? Máte smůlu. Aktuální trendy přejí velikosti mini. Sázkou na jistotu jsou miniatury klasických kabelek a kufříků. V kurzu jsou pastelové odstíny barev v kombinaci s vysokou zdobností. Povoleny jsou kamínky i elegantní výšivky.

2. Kabáty s kožíškem

Pokud máte doma ve skříni chundelatý kabátek či kožíšek a la Anička z filmu Šeptej, neváhejte. Letos jsou v kurzu „chlupáčci“ všech délek, střihů i barev. Nosit je můžete nejen k sukni. Jak kdysi dokázal moderátor Leoš Mareš - skvěle se hodí ke kalhotám.

3. Dramatické rukávy

Extra dlouhé rukávy u košil i kabátů. To je jedna z cest, jak se hvězdy pouliční módy vymezují vůči trendům z přehlídek. Od elegantních zvonů po řasené, skládané či precizně zdobené – tohle je high light letošní sezóny.

4. Péřové bundy

Útulné, praktické a stylové. Péřovky se opět vrací. Tentokrát ve zkrácených délkách.

5. Dlouhé košile a šaty přes kalhoty

Chtěla byste si obléct šaty nebo lehkou popelínovou košili s proužkem, ale připadá vám, že je na to venku příliš zima? Oblékněte si je přes kalhoty. Tahle kombinace patří mezi nejoblíbenější.

6. Bílé boty

Zatímco loni byly v kurzu bílé tenisky, letos si můžete vybrat jakýkoli typ obuvi. Od polo kozaček přes pantofle, espadrilky až po klasické lodičky na vysokém podpatku.