Diana Kobzanová

Diana Kobzanová Zdroj: Lucie Robinson

Diana KobzanováDiana Kobzanová
Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
6
Fotogalerie

Diana Kobzanová: Čokoláda je moje závislost

Život v Čechách a práci za mikrofonem vyměnila za život v Kanadě, na Floridě a starost o rodinu. Dokáže perfektně zorganizovat chod domácnosti, miluje uklízení, ale umí si najít i čas na sebe.

Dáváš si na Nový rok předsevzetí?

Dřív jsem si předsevzetí dávala, ale zjistila jsem, že to nedodržím. Když mám štěstí, tak to vydržím dva týdny, týden. Zjistila jsem, že čím jsem starší, tím vlastně nejsem schopná předsevzetí dodržovat vůbec. Jeden den si je dám a druhý den je poruším.

Čím to?

Myslím si, že je to daný tím, že jakmile má člověk děti a rodinu a veškerou energii věnuje všem ostatním a ne sobě, tak o to líp se mu vymlouvá, že ty předsevzetí nemůže dodržovat, protože ho jednoduše zaměstnávají daleko víc ostatní věci. Čím víc jsem zaměstnaná všema a vším v mé domácnosti, tím víc nedodržuju to, co jsem si sama předsevzala.

Jaká sis třeba dávala předsevzetí?

Hlavně, že nebudu jíst sladký. Nemám problém s tím, že bych hodně pila (myšleno alkohol), nebo že bych byla těžký kuřák, nebo že bych necvičila. U mě to bylo o tom, jíst trochu zdravěji. Třeba naposledy jsme si s Michalem (hokejista Michael Frolík, pozn. red.) v neděli řekli, že od pondělí budeme jíst týden zdravě a dáme si týden bez sladkého. V pondělí jsem uvařila zdravou večeři, měli jsme nějaké vařené kroupy s čočkou a čisté kuřecí maso, dojedla jsem a nevím, co mě to napadlo, na jeden nášup jsem vypila plechovku koly. A Michal se mi smál: „Á, už jsi to porušila, Diano.“

To asi nebyla lehká kola bez cukru?

Ne, to byla klasická kola. Tu lehkou ani doma nemáme.

Tvoje slabost je cukr?

U mě je cukr fakt problém. Je ve všem. Strašně ráda bych ho jedla míň, protože to množství, který sním, není dobrý. Jím ho opravdu hodně!

Jak se Diana se svojí chutí na sladké vyrovnává? Jak zvládá s rodinou přesun z Kanady na Floridu? Jak vypadá její běžný den a umí si najít čas a sebe? Jaké jídlo nesnáší? To vše a mnohem více informací o zdravém životním stylu najdete v aktuálním čísle časopisu Dieta. Čeká vás mimo jiné i velký hubnoucí manuál pro letošní rok!

Nestíháte zajít do trafiky? Objednejte si časopis v našem iKiosku. Poštovné je zdarma!

.
.