Janey Byrne se rozhodla pro zvětšení prsou kvůli poznámce svého manžela. Operace se nepovedla. A ani několik dalších zákroků jí nedokázaly zpackané dílo zachránit.

Janey Byrne se rozhodla pro zvětšení prsou kvůli poznámce svého manžela. Operace se nepovedla. A ani několik dalších zákroků jí nedokázaly zpackané dílo zachránit. Zdroj: profimedia.cz

38-letá žena má za sebou již několik pokusů, které mají napravit nepovedenou plastiku prsou. Zatím bez velkého úspěchu.
Kolik opravných pokusů původně zkažené  plastiky prsou tato žena ještě podstoupí?
Žena dnes svého rozhodnutí zvětšit si prsa lituje.
4
Fotogalerie

Žena si nechala zvětšit prsa a dopadlo to děsivě! Podívejte se

Osmačtyřicetiletá Jane Byrnová šlá poprvé na plastickou operaci prsou v roce 2004. Bylo to chvíli poté, co její manžel Dave utrousil, že kvůli svému poprsí velikosti 36A vypadá jako muž.

Zpočátku vše vypadalo dobře, ale další komplikace na sebe nenechaly dlouho čekat. Žena od té doby podstupuje další zákroky, aby se podařilo zpackané dílo napravit. Za posledních 13 let již absolvovala pět operačních zákroků, ale dodnes není vše v pořádku. Tělo má samé otoky a jizvy a pohled do zrcadla je pro ni utrpením.

Implantáty v poprsí popraskaly a po další operaci ji tělo bolelo natolik, že se rozhodla již je do poprsí nevrátit. Nyní se zotavuje z bolestivého zákroku a svého dávného rozhodnutí lituje. „Když jsem byla mladá, měla jsem stále velikost poprsí A. Necítila jsem se žensky a moje sebevědomí trpělo. Nikdy jsem ale o plastické operaci nepřemýšlela, protože jsem měla strach,“ vypráví Jane.

Stačí malá poznámka

Zlom nastal v momente, kdy se k ní manžel jednoho dne přitočil, sáhl jí na prsa a řekl, že vypadá jako muž. „Vím, že můj manžel Dave byl vždy na prsa vysazený, ale tohle nikdy předtím neřekl. Byla jsem v šoku,“ dodává. Dave neváhal prodat své BMW, aby měla Jane potřebné finance na operaci.

Když měla prsa po prvním zákroku zvětšena z velikosti AA na B, vše vypadlo v pořádku. Jenže brzy vypuknul skandál s vadnými implantáty, které bylo třeba nahradit jinými. „Šla jsem si implantáty v poprsí raději nechat zkontrolovat a dozvěděla jsem se, že nejsou v pořádku a musí být odstraněny,“ popisuje Jane. Doktor jí navíc sdělil, že kromě výměny bude třeba provést i uplift poprsí. To Jane zpočátku odmítala, ale nakonec podlehla. Po operaci ne nectila dobře. A její martyrium začalo. Ani několik dalších zákroků nedokázalo zpackané dílo zachránit. Žena dnes svého rozhodnutí zvětšit si prsa lituje. Zdá se, že již téměř nemá šanci na