Žena dala na Facebook fotky svého ex s jejich synem! Napsala k nim hodně zarážející vzkaz

Rodiče malého chlapce se rozešli. Jenže vztah k dítěti jim nedovolil odloučit se úplně. Žena na Facebooku velmi emotivně popsala své pocity vůči bývalému!

Když se dva rozjedou, není to většinou nic příjemného. A když k tomu mají dítě, celá situace bývá ještě složitější. Musí se řešit otázka, kdo se bude o potomka starat, s kým bude žít a jestli zvolit střídavou péči, která není častokrát ideální pro nikoho a pro dítě už vůbec ne. Bohužel často komplikuje tuto domluvu nenávistný vztah rozejitých rodičů.

Jona Megasona a Jessicy Singleton jsou zářným příkladem toho, že takovýto složitý životní krok lze řešit i jinak. Tenhle „pár“ je naprosto báječným příkladem toho, jak by to mělo mezi expartnery, kteří společně vychovávají dítě, vypadat! Důkazem je ženina reakce pod fotkami, které zveřejnila na svém Facebooku. Na snímcích je právě Jon s jejich malým synem.

Jak Jessica napsala, po rozchodu měli s Jonem krizi, zejména po stránce komunikační. Nevycházeli spolu a vypadalo to, že bude těžké společně vychovávat syna. Pak si ale oba uvědomili, že jde hlavně o něj a vše se rázem změnilo k lepšímu!

Jessica ve svém dojemném komentáři pod fotografiemi označila Jona za nejlepšího otec na světě a skvělého člověka. Jon by prý nemusel na dítě platit, kdyby nechtěl. Nemá žádný soudní příkaz, přesto Jessice pravidelně přispívá a kdykoliv potřebuje peníze, bez váhání jí je dá. Synovi se věnuje naplno, často si ho bere k sobě, a dokonce ho vede k tomu, aby měl rád současného partnera své bývalé! No, není tohle naprosto ukázkový otec a chlap?