Zapadlá brada, křivé zuby a teď? Z ošklivky je modelka!

Život Wijitpraphorn Punbu (19) z Thajska se otočil o 180 stupňů, když vyhrála v televizním pořadu bezplatnou plastickou operaci. Do té doby musela kvůli své zapadlé bradě a křivým zubům snášet posměšky okolí. Díky operaci je z ní ale úplně jiný člověk.

V Thajsku trhá televizní soutěž Pusť mě na to divácké rekordy. Pravidla jsou podobná jako třeba u Česko Slovensko má talent. Účastní se jí 1000 vybraných dívek a vítězka obdrží zájezd do Jižní Koreje s kompletní a bezplatnou procedurou plastických operací, které podle motta soutěže zcela změní její život.

Poslední vítězkou soutěže se stala právě Wijitpraphorn Punbu, používající přezdívku Fon, což v češtině znamená déšť. Před plastikou byla ve svém okolí často napadanou ošklivkou se zapadlou bradou a křivým chrupem.

Její zdeformovaný obličej vedl k dalším poruchám, jakými byly nesnesitelné chrápání a těžkosti při přijímaní potravy. Není divu, že dívka trpěla také psychickými problémy. „Vedla jsem osamocený a smutný život. Posměšky a šikana ze strany okolí mě vedly k myšlenkám na sebevraždu. Bylo to hodně bolestivé,” svěřila se dívka v televizní soutěži.