Vzpomínáte si na Šerminátora z Prciček? Z ošklivého zrzka je dnes sexy krasavec! A může mít každou…

10. dubna 2017 • 21:55
Chris Owen v Prcičkách... • Foto: YouTube

Od natáčení prvních dílů úspěšných Prciček uběhlo už pěkných pár let. A tak není divu, že se představitelé ústředních postav poněkud změnili. Jak dnes vypadá Sherman alias Šerminátor? To budete koukat. O dost lépe než tenkrát!

Série filmů Prci, prci, prcičky je dnes už takřka kultovní záležitostí. Od natáčení prvního dílu uběhlo neuvěřitelných 18 let, a tak jistě každého, kdo se i poté době rád pobaví při jeho sledování, zajímá, jak asi vypadají postavy dnes. Třeba takový Sherman, zvaný Šerminátor…

Kdo by si nepamatoval nevzhledného zrzka, který si zakládal na zcela vybájené pověsti největšího lamače ženských srdcí a sexuálního robota, schopného uspokojit každou, která se mu připlete do cesty? Herec Chris Owen ztvárnil tuto roli naprosto bravurně.

Z nijak pohledného a až slizkého osmnáctiletého zrzka vyrostl pěkný kus chlapa. Příběh Chrise Owena tak připomíná Nevilla Longbottoma z Harryho Pottera. Tvář této knižní postavě propůjčil Matthew Lewis. Stejně jako Chris hrál ve filmu ošklivého ňoumu a také se z něj vyklubal krasavec, který dokáže uhranout nejednu ženu. Matthewa ale skoro každý zná, a tak se pojďte podívat, jak dnes vypadá právě Sherman!

Pro připomenutí jeho role, se podívejte na video...

STAČÍ KLIKNOUT ZDE>>

Autor: red
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy