V poloze na koníčka si ženy řídí sex. Co se jim honí hlavou? | Ženy.cz
 


V poloze na koníčka si ženy řídí sex. Co se jim honí hlavou?

15. února 2017 • 06:00
 • V poloze na koníčka si ženy řídí sex. Co se jim honí hlavou?

  Poloha na koníčka nám ženám dává moc, můžeme kontrolovat situaci, diktovat tempo. Současně je to ale poloha, při které má na nás muž ten nejlepší výhled. A protože v tento okamžik odvádíme také většinu práce, má spoustu času pěkně si nás prohlédnout. To může v některých ženách vyvolat paniku a v jiných exhibicionistické sklony. Co se nám ale v ten okamžik honí hlavou? 

 • Neměla jsem si nechat podprsenku?

  Autor: shutterstock

  Prsa jsou chloubou, ale také Achillovou patou mnoha z nás. Mužům je to pravděpodobně jedno, jsou to prostě prsa a mohou se na ně dívat, laskat je nebo líbat. My na to hledíme jinak. Jakmile dojde k rychlejšímu tempu a prsa se dají do pohybu, můžeme znejistět a začneme přemýšlet, jestli sundávat podprsenku byl opravdu dobrý nápad.

 • Jeho výraz v obličeji je vážně k popukání

  Autor: shutterstock
  Výrazy v obličeji, když prožíváme slastné okamžiky, mohou být občas opravdu vtipné. V téhle poloze máme skvělý výhled a dá se navázat intenzivní oční kontakt, který nás ještě více nažhaví. Možná se ale v okamžiku, kdy zavře oči a soustředí se pouze na svou slast, rozehraje na jeho obličeji hotové divadlo. Může být k sežrání nebo k popukání vtipný.

 • Jsem unavená, můžeme se vyměnit?

  Autor: shutterstock
  Nikdo nikdy netvrdil, že se v téhle poloze nezapotíte. Je to opravdu jedna z těch, kdy žena odvádí veškerou práci. Přestože nás to baví, pokud nejsme v kondici, může to být horší než posilovna. Myšlenka na to, že by zase mohl začít trochu makat i partner, pak není daleko.

 • Co mám dělat s rukama?

  Autor: shutterstock
  Je tolik možností, kam s nimi, že v určitém okamžiku zjistíte, že si nemůžete vybrat a v hlavě si probíráte veškeré varianty. Položit je na hrudník, opřít se o postel, chytit ho za ruce nebo ho hladit po obličeji?

 • Au, křeč!

  Autor: shutterstock
  Ano, občas se stane, že se nám noha dostane do podivného úhlu a veškerá fyzická aktivita, kterou provozujeme, má potom za následek nepříjemnou křeč. V tomto okamžiku není ani čas na myšlení, většinou s křikem padáme na postel. 

  Článek připravila redakce Blesk pro ženy.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy