Vášnivý sex?

Vášnivý sex? Zdroj: blesk pro ženy

zadeček
...
Ilustrační foto.
Letuška Aeroflotu Victoria Tzuranova
Stevard Norwegian Air Daniel Najarro Smith
10
Fotogalerie

Typy mužů podle sexu: od sexuálního Boha po amatéra

Každý muž je v posteli jiný. Někdo má větší sexuální apetit, někdo "to" naopak tak často nemusí. Věděli jste ale, že sexuální zkušenosti vám mnohdy napoví, zda máte co dočinění s amaterém nebo na vás doma čeká bůh sexu?

Ohebný extrémista

Do této kategorie řadíme sportovně nadané jedince, kteří se nebojí využít své svaly a sílu v akci. Pokud ale na tom nejste podobně, radíme vám vzít nohy na ramena a utíkat. Protože nohy za hlavou nebo další obdobně krkolomné pozice pro něj budou úplně normální.

Jinak dobrá fyzička je pro sexuální hrátky určitě přínosná, takže až se bude partner poprvé svlékat, pořádně okoukněte jeho muskulaturu.

Flegmatický kliďas

Ne že by kliďasové neměli fantazii či vyhraněné názory, ale může to tak na vás díky jejich chování působit. Flegmatikům je totiž opravdu jedno, jestli si "to" odbydou v koupelně, v posteli či na kuchyňské lince.

Vymýšlení nechají na vás a pak se rádi zúčastní samotného aktu. Nelze od nich ale čekat bujaré nadšení, když si objednáte obleček dominy.

Nezkušený studentík

Mladí kluci sice moc zkušeností ještě nemají (pokud vůbec nějaké mají), ale vzhledem k jejich mládí jsou velmi energičtí, tvární a učenliví. Takže pokud jste na tom se zkušenostmi o něco lépe než partner, zkuste být trpělivá a můžete si ho "vychovat" dle svého gusta. Nebudete litovat!

Zacyklený orálista

Dobře odvedená práce ústy je pro muže velkolepým zážitkem, ale pořádné souloži se pro mnohé nevyrovná. Vždyť teprve splynutí těl dělá sex sexem. Jenže najdou se tací muži, kteří dávají orálnímu sexu přednost. Vždycky.

A když už po nich žádáte starou dobrou klasiku, může to být vcelku problém. Takže pokud také pokud vám jen orální sex nestačí, poohlédněte se po někom jiném.

Skotačivý divoch

Na první pohled se zdá jako nezkrotný sexuální přeborník, ale pozor, zdání občas klame. Skotačivý divoch se totiž do všeho, včetně sexu, vrhá po hlavě, přičemž kvantita může velmi často převažovat nad kvalitou.

Bohužel tento typ mužů "může" i v pokročilejším věku, protože od čeho vynalezli Viagru, že? Jenže sexuální hrátky pak probíhají v neměnném rytmu "bum, bum, bum" a čím víc, tím líp. Pokud máte u postele pelest, chraňte si hlavinky.

Nenasytný maniak

Mít více sexu je vždy lepší než nemít žádný. Ale jak se říká, všeho moc škodí. A u sexu to platí také. Naneštěstí mezi muži žijí i tací, kteří jsou sexem přímo posedlí.

Satyrové, jak se odborně nazývají, musí mít sex několikrát denně. Je to nemoc, za kterou většinou nemůžou! Jenže kdo s někým takovým zvládne držet tempo? Snad jen nymfomanky.

Lenošivý pecivál

Někdy se do milování opravdu nechce a občas se musíme všichni přemáhat. Jenže když se vaší drahé polovičce chce, jen když má náladu, což je opravdu zřídka, máte co dočinění s lenošivým peciválem.

Tito muži sex prostě k životu nepotřebují, znají totiž spoustu jiných užitečných činností. Jenže kdyby byl každý jako oni, lidstvo brzy vymře.