Lékaři zachránili dvojčata.

Lékaři zachránili dvojčata. Zdroj: YouTube

Lékaři zachránili dvojčata.
Lékaři zachránili dvojčata.
Lékaři zachránili dvojčata.
Lékaři zachránili dvojčata.
10
Fotogalerie

Tým lékařů dokázal něco úžasného. Ze spárů smrti vyrval dvě krásná novorozeňata!

Jasmine čekala dvojčata. Byla naprosto šťastná, dokud se nedozvěděla šokující zprávu: její miminka jsou v ohrožení života…

Sympatické Jasmine se život dramaticky změnil, když jí lékaři sdělili, že prochází vzácným typem těhotenství. Její dvojčátka rostla v jedné placentě, navíc byla zapletena do pupečních šňůr. Menší z nich mělo dokonce pupeční šňůru omotanou kolem krku. Hrozilo tak bezprostřední nebezpečí - udušení plodu.

Lékaři Lorraine Stanco a Philip Diamond se po důkladném zvážení situace a několikatýdenním pečlivém sledování nastávající matky rozhodli podniknout razantní kroky. Neviděli totiž jinou možnost, jak zabránit úmrtí obou děťátek. Obklopeni svým speciálním týmem provedli císařský řež, čímž předešli případným komplikacím při svévolném porodu.

Doktoři si byli vědomi závažných komplikací, které by mohly vést k zhoršení stavu matky, a dokonce k jejímu vykrvácení. Zákrok ale zvládli naprosto bez pochybení. Novorozeňata se tak mohla těšit z plnohodnotného života ihned po porodu. Podívejte se na dechberoucí záběry pořízené přímo na operačním sále!

VIDEO NAJDETE ZDE