Tvar vašich prsou prozradí, jak šikovná jste v posteli

20. března 2017 • 06:00
 • Tvar vašich prsou prozradí, jak šikovná jste v posteli

  V osmnáctém století ve Španělsku, prý jen podle toho, jaký měla žena tvar poprsí, dokázali ohodnotit její postelové schopnosti. 

  Vypadá to, že muži odpradávna takto ženy hodnotí, neboť z ženských hrudníků mnohdy nedokážou vůbec odtrhnout svůj pohled. Jak na tom jste tedy vy, najdete ten svůj tvar?

 • Sexy pružinky


  Vaše prsa vypadají, jako by chtěla přímo vystřelit z hrudníku. Jste v posteli přemoudřelá, všechno víte, všechno znáte a všechno jste už dělala, dvakrát! Ale opravdu! To vás ovšem činí velice schopnou partnerkou, protože se snadno adaptujete na jakoukoli situaci a dokážete jí dát ještě nový nádech.

 • Zlaté glóby


  S vámi má muž v rukách celý svět, vaše prsa jsou krásně kulatá a plná. Tenhle typ žen se v posteli nebojí vyzkoušet vše, na co si jen vzpomenete. Možná je to také proto, že máte občas problém, dosáhnout orgasmu a velice často si vybíráte partnera, který je na tom intelektuálně hůř než vy.

 • Šťavnaté hruštičky


  Který muž nechce svými ústy laskat takovou nádheru? Co se vaší osobnosti týče, máte za dveřmi frontu chlapíků, kteří buší na vaše dveře. Jste neuvěřitelně zábavná a absolutně nezávislá.

 • Špičaté pyramidy


  Pokud jste majitelkou takovýchhle kůzlátek, dělá to z vás velice zapálenou milenku, která si dokáže podmanit všechny muže, jež pro ní udělají všechno jako otroci lásky. V sexu pro vás není nic tabu!

 • Vyzrálé lilky


  Jste plná energie, milenka, která je zároveň bojovnice a v posteli potřebuje mít svého muže neustále pod kontrolou. Neunikne vám jediný jeho pohyb a sama si ho nasměrujete tam, kam potřebujete.

 • Zaměřeno na bradavky


  Pokud máte zapadlé bradavky, může to o vás vypovídat to, že něco schováváte. Ve hře lásky možná nejste tak vynalézavá, ale zato uděláte všechno pro to, abyste splnila všechny partnerovi fantazie.

 • Prsa po tatínkovi


  Maličká prsa prý značí velkou naivitu, ale záleží jak posazené mají bradavky, pokud jsou ostré, jde o dívku, která dokáže být stejně tak milá jako totálně závislá, ale pokud směřují od sebe do stran, tak jde o pořádnou divošku, která to dokáže v posteli pořádně roztočit.

  Článek připravil Blesk pro ženy.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy