Tragédie: Když sedminásobná matka zjistila, že je opět těhotná, spáchala drsnou sebevraždu!

Čtyřiatřicetiletá Carla Murtagh zjistila, že je těhotná. Místo radosti ji ale zasáhla silná deprese, s níž se nedokázala poprat, a vzala si život… 

Sedm dětí po sobě zanechala Carla Murtagh, která spáchala sebevraždu poté, co se dozvěděla, že je znovu těhotná. S manželem uvažovali o interrupci, ale přes Carlin odpor padlo konečné rozhodnutí, že je další přírůstek nezabije. To byl ale omyl!

Devět dní po plánovaném zákroku došlo k tragédii, která se neměla nikdy stát. Žena byla doma s manželem Matthewem a dětmi, když v tom řekla, že potřebuje být sama. Muž šel dolů mít nádobí, a toho těhotná Carla využila. Po nějaké době se otec početné rodiny začal po své partnerce shánět. Pohled, který se mu naskytl, když ji objevil, si bude pamatovat do konce života. Milovanou manželku totiž našel oběšenou.

Carla Murtagh trpěla silnými depresemi a životní situace, do které se s nechtěným těhotenstvím dostala, její vážný psychický problém umocnila. Nechala tak na světě samotné všechny své děti i manžela, který na ně zůstal sám, odkázán na pomoc zbytku rodiny.