...

... Zdroj: shutterstock.com

Tomu neuvěříte: Akné prozradí choroby, které vás trápí

Asi byste nečekali, že taková nepříjemnost jako akné, dokáže naznačit mnohé o stavu vašeho těla. Podle toho, kde se nachází, lze určit, co vaše tělo trápí. Podívejte se…

Připravili jsme pro vás seznam míst výskytu akné, podle něhož si sami zjistíte, jaká část vašeho těla je ve vážném ohrožení a jakých chyb v životosprávě byste se měli vyvarovat. Je to pro vaše zdraví důležité!

Brada a krk: akné na těchto místech signalizuje problém s nadledvinkami. Ramena: stres a oslabená imunita. Hrudník a hýždě: špatné zažívání, které může být způsobeno velkým příjmem nezdravých potravin. Ruce: akné naznačuje nedostatek vitamínů. Měli byste jíst více ovoce a zeleniny. Břicho: akné v této oblasti varuje před zvyšující hladinou cukru. Intimní oblasti: vyrážka v těchto partiích ukazuje na nevhodnou hygienu; pokud je spojena i s nepříjemným svěděním, může signalizovat pohlavní chorobu. Stehna a boky: alergie nebo kožní problémy. Záda: akné na této části těla lze eliminovat přísunem kaloričtějších potravin a dostatkem spánku.