Tohle si Paroubek za rámeček nedá: Tchyně promluvila! Co jsou to za kydy…

5. března 2017 • 01:22
Petra Paroubková se bojí nejen o dceru, ale i o sebe. • Foto: archiv Blesku

Krize manželství Jiřího a Petry Paroubkových přišla jako blesk z čistého nebe. Expremiér se nejprve nechtěl k záležitosti vyjadřovat, ale pak otočil a zveřejnil soukromou korespondenci mezi manželi. Nejen kvůli ní, ale také jeho dřívějším prohlášením, se mu dostalo ohlasu, který možná nečekal. 

Podle webu revue.idnes.cz se totiž na webu ozvala i jeho tchyně Klárika Černá-Valovičová, která se rozhodla v zájmu Petry Paroubkové upozornit na několik zajímavých faktů. Zareagovala na videopořad Kilák, který Jiří Paroubek natočil ještě v lednu. „Představa, že by třeba naše dcera, které je teď sedm let, najednou byla oboustranným sirotkem, mě nutí, abych se pokusil být tady co nejdéle,“ řekl někdejší premiér za ČSSD Jiří Paroubek v talkshow, kde předváděl, jak pečuje o svou fyzičku.

To ale tchyni pořádně naštvalo. „Máš nemocnou manželku, věnuj se rodině! Petra je křehká a další stresy určitě nezvládne! Co jsou to za kydy, že dítě nemůže být dvojnásobný sirotek! Už jsi mojí dceru pohřbil? Proto tvoje Zuzana chodí k vám a supluje jedinou babičku Margaritky? Proto já k Vám nemám přístup? Pokud to je pravda, tak jsi totálně bezohledný k Petře, protože Zuza Petru nenávidí a jinak to nebude! Chudák moje dcera – nemocná a nemá se jak bránit! Je mi špatně, když čtu o idylce Jiří+Zuza+Petra Paroubkovi. Ale Petra není sama, má matku a bráchu…. Přestaň s ní manipulovat!“ napsala ve snaze zastat se Petry Paroubkové v komentářích k videu. Zároveň se dotázala, proč nemohla navštívit dceru v nemocnici, když ležela na JIP: „Odstavil jsi Petru od své rodiny, aby dělala jenom to, co potřebuje! Kam až zajdeš?“

V dopisu, který Jiří Paroubek zveřejnil na internetu, zmiňuje i meditaci u sexuologa Radima Uzla. „Oba je znám a ten problém jsem trošku znal, ale že bych jim radil, to ne,“ ohradil se známý odborník pro revue.idnes.cz.

Autor: red
Klíčová slova:  rozvodmanželstvísexuologie
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy