Talentovaný Milan Peroutka z Tváře bude hrát v Ordinaci! Zásadně zasáhne do děje… | Ženy.cz
 

Talentovaný Milan Peroutka z Tváře bude hrát v Ordinaci! Zásadně zasáhne do děje…

27. dubna 2017
Milan Peroutka a Bára Štěpánová. • Foto: Blesk

V show Tvoje tvář má známý hlas herec a zpěvák Milan Peroutka týden co týden dokazoval svůj nesporná talent. Tak není divu, že dostal nabídku od tvůrců seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Zahraje si postavu pro něj jako dělanou…

Zatímco v hudební show se Milan Peroutka (27) každý týden měnil v někoho jiného, v oblíbeném seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 zřejmě zamotá hlavu nejedné dívce, a to jako pohledný medik Jonáš. „Byl jsem na kamerových zkouškách a jsem moc rád, že to vyšlo,” prozradil v novácké talk show Na baru sympatický herec.

„Tvář je intenzivní projekt, ve kterém každý týden překonáváme sami sebe, jsme v obrovském zápřahu a každý týden před námi stojí nová výzva,“ zhodnotil práci v úspěšné show Milan Peroutka a dodal: „Já mám radost, že už teď mám v diáři spoustu práce a z role v Ordinaci se těším obzvlášť.”

Radost z nové spolupráce mají i tvůrci seriálu. Podle slov jeho kreativní producentky Simony Matásková je Milan objev Tváře, z něhož jsou nadšení nejen oni všichni, ale především televizní diváci. Pro roli v Ordinaci podstoupil casting, ze kterého vyšel jednoznačně nejlépe. „Mohu prozradit, že jeho role zajímavě zasáhne do děje, ale jaká bude, to je ještě tajemství,“ naznačila Simona Matásková.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy