Šťastné páry si užívají maličkosti. Velká gesta u nich nenajdete | Ženy.cz
 


Šťastné páry si užívají maličkosti. Velká gesta u nich nenajdete

2. února 2017 • 02:00
 • Šťastné páry si užívají maličkosti. Velká gesta u nich nenajdete

  Romantická večeře k výročí s kapelou, která hraje "naši písničku", ohromné pugéty květin do práce... Tak přesně to většina šťastných párů moc nepraktikuje. Jsou to jiné a daleko obyčejnější věci, které upevňují jejich lásku a vztah. Stojí podstatně méně a dají se dělat každý den. Které to jsou?

 • Chodí spolu ven

  Petra byla ochotna cestovat
  Je to třeba procházka se psem, kterou může odbýt jeden, ale jdou oba a nakonec zůstanou venku celé odpoledne. Nebo večeře, pivo – prostě si jen někam večer vyrazí, když jsou děti u babičky. Nemusí to být nutně romantické rande, jen čas strávený spolu a bez dětí.

 • Chodí spolu do postele

  Podle toho jak blízko k sobě ležíte, zda se tulíte nebo se k sobě obracíte zády, je dá posoudit, jaký máte vztah
  A nejen za účelem sexu, i když podle výzkumů tento zvyk sexuálnímu životu sezdaných párů výrazně prospívá. Někdy si jdou spolu jen číst nebo povídat, prostě sdílejí intimní prostor jeden vedle druhého.

 • Vypínají telefony

  Sex
  Nebo alespoň jejich zvonění. Protože většina z nás má tendenci po pípnutí zprávy prostě zjistit, kdo a co psal. Nemluvě o tom, že v poslední době lidé během debaty klidně na svých smartphonech kontrolují e-maily, počasí, nové zprávy a tak dále a tak dále. Ti, kteří telefon vypnou, dají na vědomí druhému, že on je pro ně momentálně ten nejdůležitější. Alespoň na pár hodin.

 • Objímají se

  ...
  Jedno vřelé objetí nebo polibek na tvář řeknou leckdy víc než hromada slov. Celý den vás může hřát myšlenka, že váš protějšek je s vámi rád, a vy se tak můžete podstatně více těšit na to, až ho na konci pracovního dne uvidíte.
 • Dají ostatním najevo, že mají druhého rádi

  Povídat si o designu a pořídit si nějaký pěkný kousek, to můžete až do neděle
  Stačí se na veřejnosti svého partnera jen zlehka dotknout. Vzít ho za ruku, zavěsit se do něj. Dát nahlas najevo radost z jeho úspěchu nebo ukázat okolí, že si ho vážíte. Zvláště muže tohle velice těší.
 • Zajímají se o druhého

  ...
  Nemusí mít nutně stejné zájmy, stačí jen zájem o druhého. Pochopitelně ne každý den mají oba náladu na svěřování se nebo vypravování. Ale celkově mají šťastní lidé přehled o tom, co prožívá ten druhý. V práci, na poště, v posilovně. Kdekoliv.
 • Smějí se spolu

  Nejen psychickému, ale i fyzickému zdraví prospěje trocha legrace a objetí.
  A v neposlední řadě se dokážou zasmát. A to nejen tomu, co je vtipné. Tyto všechny drobnosti dokážou upevnit vztah mnohem více, než by člověk předpokládal.

  Článek připravila redakce Blesku pro ženy.

Autor: is
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy