Máte trošku větší pozadí? Nevadí, naopak, budete žít delší a šťastnější život

Máte trošku větší pozadí? Nevadí, naopak, budete žít delší a šťastnější život Zdroj: shutterstock

Šokující zprávy o análním sexu! Proč ho milujete?

Je jedno, jestli jste příznivci nebo odpůrci tohoto mírně neortodoxního druhu sexu. Možná jste ho ještě nezkoušeli, ale láká vás to. Jedna věc je jistá, samolepka tabu z této sexuální disciplíny postupně mizí. Nejnovější britská studie ale prokázala, že ženy neprovozují anální sex kvůli sobě, ale kvůli svým partnerům.

Výzkum se týkal 130 heterosexuálních mužů a žen z celé Anglie. Vědci se jich ptali na jejich sexuální praktiky a zjistil, jak velké jsou rozdíly mezi tím, jak o análním sexu hovoří ženy a jak muži a především, jakou k němu mají motivaci.

Muži většinou spojovali anální sex s potěšením a jistým mačistickým uspokojením. Mnohdy jeje chtěli vyzkoušet hlavně na základě toho, co viděli v pornografických filmech. Jiní po něm toužili proto, že jim poskytuje kvalitnější uspokojení než běžný sex. Ženy naopak mluvily o strachu z bolesti a zkažené reputaci. Většina z nich zkoušela anální sex jen proto, aby uspokojila svého partnera.

Mladí lidé, kteří se zúčastnili této studie, se ve společných diskuzích mnohdy shodli na tom, že ženy je třeba k análnímu sexu přesvědčovat nebo je do něj nutit a měly by být připraveny na to, že to bude bolet, a pokud by odmítly, budou brány za upejpavé.

„Když to zkusíš, tak se ti to bude líbit,“ je věta, kterou prý muži nejčastěji používají k tomu, aby ženy přesvědčili k tomu to vyzkoušet. Takhle by to ovšem fungovat nemělo!

Faktem je, že to byl výzkum na mladých lidech. Přesto by každá žena, která začíná se sexem, měla vědět, že nic, co nechce, nemusí dělat. Stejně tomu je samozřejmě ve všech věkových kategoriích.

Pokud se rozhodnete oba, že je ten správný okamžik. Musíte mít po ruce spoustu lubrikačního gelu a rozhodně si pamatujte, že by vás to nemělo bolet! Uvolněte se a užijte si to, měl by to být příjemný zážitek pro vás oba!

Článek připravil Blesk pro ženy.

Doporučujeme

Načíst další články