Skyler a Rozina ukázaly porost, za který by se nemusel stydět kdejaký chlap! | Ženy.cz
 

Skyler a Rozina ukázaly porost, za který by se nemusel stydět kdejaký chlap!

10. dubna 2017
Sandeva a Kadeřávková s vousy. • Foto: TV Nova

Sara Sandeva (19) a Anička Kadeřávková (19) spolu hrály nejen v seriálu TV Nova Ulici, ale jsou kamarádkami i v reálu. Když se ty dvě sejdou, je o zábavu postaráno.

V nekonečném nováckém seriálu Ulice Anna Kadeřávková ztvárnila plachou Rozinu Maleřovou, Sara Sandeva naopak nebojácnou Skyler van Ruyter, která otěhotněla v brzkém věku a stala se maminkou malého Chrise, kterého má s Frantou Liškou v podání Matyáše Valenty.

Herečky se v Ulici potkaly jen v několika málo scénách, zato v reálném životě tráví spolu spoustu času. Jsou nejen nerozlučné kamarádky, ale i spolužačky. Na jejich přátelství se nic nezměnilo ani tehdy, když si půvabná blondýnka Anna v komedii Andílek na nervy zahrála přítelkyni Adama Mišíka (19), s nímž krásná brunetka Sara zrovna chodila.

Rozhodně byste se s těmito dívkami nenudili. Obě mají velký smysl pro humor, což opakovaně dokázaly na sociálních sítích. Nedávno se tam pochlubily novými vousy, které si udělaly z vlasů. Jedná se o vtipnou podívanou. Na první pohled je zřejmé, že se jejich společně trávený čas nese v duchu přátelské zábavy. Anička celou situaci ještě vyšperkovala tím, že "by se měla oholit"! Tak ještě že jim něco takového na jejich půvabných tvářičkách neroste doopravdy...

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy